A je tu opäť leto s florbalom

08.05.2018 09:42:34
Prázdniny sú obdobím, na ktoré sa všetky deti a študenti dlho vopred tešia a plánujú si rôzne aktivity, aby ich využili čo najpestrejšie. Jenou z príležitostí pre aktívne deti sú aj denné športové tábory.

Denný tábor Florbalová superdávka , ktorý je zameraný na šport i zábavu, sa bude konať už po siedmy krát v Bratislave a v Šamoríne vo dvoch termínoch v Bratislave a v jednom v Šamoríne. Termíny a obsadenosť nájdete na www.florbalovasuperdavka.sk

 

Leto v tábore znamená radosť z prázdnin, nových zážitkov, kamarátov a rôznych aktivít pod vedením  skúsených trénerov i hráčov. Florbalová superdávka je tábor vhodný pre všetky deti vo veku od 6 do 15 rokov, ktoré majú radi florbal, tak pre začiatočníkov, ako aj pre tých, ktorí už majú isté skúsenosti s týmto dynamicky sa rozvíjajúcim športom, pre chlapcov aj dievčatá. Deti sa budú baviť rôznymi  zábavnými hrami, budú súťažiť, navštívia kúpaliská, ale hlavne sa zabavia florbalom.

 

Účastníci tábora sa môžu tešiť na nácvik rôznych herných situácií s dôrazom na techniku, dynamiku, na množstvo tréningov, zápasov a turnajov. Pri výbere aktivít je naším cieľom  nie drina, ale spojenie zlepšenia športových zručností so zábavou. Deti budú v kontakte s extraligovými a prvoligovými hráčmi, od ktorých získajú množstvo neoceniteľných tipov a rád. Program tábora je koncipovaný tak, aby deti mali možnosť zažiť čo najviac pestrých zážitkov, aby neboli vystavené stereotypu, samozrejme aj v závislosti od počasia.

Hlavný cieľ: Florbal nás baví...

 

video: https://youtu.be/oDKD2ksE4Ag

 

web: www.florbalovasuperdavka.sk

späť