ATU zbrojí, prichádza Šimon Leško!

06.10.2017 09:53:11
Obdobie prestupov, či hosťovaní sa ešte nekončí a tak sa občas vyskytnú nové hráčske presuny. Medzi tie zaujímavejšie patrí hosťovanie slovenského reprezentanta a najlepšieho strelca FBC Mikuláš Prešov z minulej sezóny Šimona Leška, ktorý sa objaví v drese košického ATU!

Košičania „lovia“ v prešovských vodách. Najprv potiahli Prešovu na hosťovanie Jaroslava Talla a teraz aj Šimona Leška. „Hosťovanie som si riešil z toho dôvodu, že sa mi nepáčili kroky vedenia klubu v Prešove a taktiež som chcel vyskúšať florbal v ATU,“ povedal Šimon Leško, ktorý nám prezradil, že nejde do neznámeho prostredia: „Nejakých chalanov v ATU už poznám, takže som vedel do čoho idem a čo sa týka mojich ambícií a cieľov, tak určite chceme bojovať o čo najlepšie miesto v play-off a následne zabojovať o titul.“

 

Tréner košického ATU Róbert Bučko nám prezradil, že s Leškom počíta už v zajtrajšom zápase v Bratislave proti ŠK Lido. „Na jeho príchod sa teším a verím, že bude platným hráčom nášho tímu,“ povedal Róbert Bučko.

späť