Cestuj na MS žien so slovenským tímom do Brna a Ostravy.

08.11.2013 11:31:13
Si ten správny fanúšik?? Tak fandi i Ty Slovenkám v kotly na MS.

Fandi Slovenkám v dejisku MS žien v Brne a Ostrave a nenechaj si ujsť kvalitný florbal. Slovenky pri druhej účasti na svetovom šampionáte môžu hrať v šiestich. Nič čo by bolo proti pravidlám florbalu. Šiesty hráč je fanúšik, ktorého naše reprezentantky budú v dôležitých zápasoch potrebovať. Neseď doma a poď s nami FANDIŤ na MS do Brna a Ostravy. Máme pre teba balíček, ktorý Ťa posadí do slovenského kotla na najlepšie miesta v hale. Neváhaj a zarezervuj si svoje miesto už dnes v registračnom formuláre priamo - TU.

 

Balíčky pre fanúšikov:

Zápasový balíček                   – 25,00- €,

 

Dvojzápasový balíček            – 44,00- €,

 

Trojzápasový balíček              – 60,00- €,

 

Štvorzápasový balíček           – 65,00- €,

 

(Všetky balíčky zahŕňajú dopravu zo Slovenska (Nitra, Trenčín, Trnava, Bratislava a iné miesta podľa záujmu) do dejiska MS a späť. Vstupenku na zápas Slovenska s rezerváciou miesta v kotly. Vstup na zápasy v A hale do II. kategórie sedenia podľa programu. Podmienkou vypravenia autobusu na zápasy je minimálny počet - 50 ľudí.)

 

Prihlasovací formulár nájdete - TU.

 

Pre tých, ktorí uprednostňujú vlastú dopravu máme tiež špeciálnu ponuku. Pernamentku v hodnote 10,00 € na brnenskú časť a na ostravskú časť turnaja za 19,00 €.

(Perametky sú do 2. kategórie sedenia a umoňujú vstup na všetky zápasy počas turnaja v jednotlivých halách.)

 

Prihlasovací formulár nájdete - TU.

 

Veríme, že sa nám spolu podarí vytvoriť našim reprezentantkám domáce prostredie v zápasoch.

späť