Do Bratislavy zavíta česká reprezentácia

13.04.2017 11:36:41
Počas víkendu 22. a 23. apríla 2017 sa v Bratislave uskutočnia dva medzištátne zápasy ženských reprezentačných výberov Slovenska a Českej republiky vo florbale. Súboje sú prípravou a zároveň propagáciou Majstrovstiev sveta žien, ktoré sa od 1. do 9. decembra 2017 uskutočnia v hlavnom meste Slovenska.

„Konečne sa nám naskytla príležitosť zahrať si prípravné zápasy proti ženskému tímu. Doteraz sme sa konfrontovali s juniormi. Aj napriek tomu, že český tím nepricestuje v najsilnejšom zložení, bude to pre nás dobrá konfrontácia, kde si overíme súčasný stav pripravenosti nášho družstva. Väčšina našich reprezentantiek sa systematicky pripravuje a pravidelne sa zúčastňujú všetkých reprezentačných akcií, čo nám umožňuje získať reálny obraz našej pripravenosti,“povedal hlavný tréner slovenskej reprezentácie žien Michal Jedlička.

 

Súčasťou nedeľného programu budú dva predzápasy bratislavskej ligy starších žiakov FbO Florpédo Bratislava White – Snipers Bratislava a FbO Florpédo Bratislava Black – Tsunami Bratislava. Všetky spomínané stretnutia vrátane prípravných reprezentačných, sa odohrajú v športovej hale Elán na Bajkalskej ulici. V sobotu je naplánovaný začiatok zápasu Slovensko – Česko na 18.00 hod a v nedeľu o 11.30 hod. Slovenské reprezentantky sa tešia na vašu návštevu.

späť