FBC Grasshoppers AC UNIZA najlepším športovým kolektívom mesta Žilina

25.02.2014 15:30:05
Oceneniu športový kolektív roka 2013 sa tešili florbalisti pod Dubňom

Mesto Žilina v pondelok 24. februára ocenilo najúspešnejších športovcov mesta za uplynulý rok 2013. Medzi najúspešnejšími sa objavili športovci ocenení už v predošlých ročníkoch, ale aj nové tváre z rôznych športových odvetví.


„Športový život v našom meste je pestrý, čo je zrejmé aj z množstva nominácií. Milí ocenení, verím, že vo svojom športovom úsilí nepoľavíte, a že aj v budúcnosti budete dosahovať skvelé úspechy a reprezentovať nielen naše mesto ale aj Slovensko,“ povedal Ing. Igor Choma, primátor mesta Žilina oceneným počas slávnostného galavečera. Ceny sa rozdávali vo viacerých kategóriách: mládež, dospelí, športové družstvo, športové podujatie a športový tréner. Najúspešnejší športovci mesta Žilina za rok 2013 nájdete – TU.

Najúspešnejším kolektívom v meste Žilina sa stali hráči FBC Grasshoppera AC UNIZA Žilina. Kobylky po tom čo získali v sezóne 2012/2013 strieborné medaile a zúčastnili sa EuroFlooraball Cupu 2013,  získali ďalšie významné klubové ocenenie, ktoré predstavuje honor najúspešnejšieho kolektívu pod Dubňom za rok 2013.

 Zdroj/foto: www.zilina.sk

späť