Financovanie klubového športu, kde sa dá ušetriť a ako na to?

13.09.2019 10:30:57
Bratislavský samosprávny kraj organizuje zaujímavý seminár „Zákon o športe - zmluvné vzťahy, dane, odvody a špecifiká účtovníctva v športe alebo Financovanie klubového športu na Slovensku - kde sú zdroje, kde sa dá ušetriť a ako na to ?", ktorý sa uskutoční dňa 26. septembra 2019 v priestoroch Úradu Bratislavského samosprávneho kraja.

Tento seminár sa organizuje v rámci série seminárov, na ktorých budú prezentované nové poznatky o zmluvných vzťahoch podľa nového Zákona o športe a od nich sa odvíjajúce daňové dopady a odvodové povinnosti so zameraním na to, kde sa dajú získať a kde ušetriť (legálne) peniaze pre šport.

 

Informácie k celému projektu SÉRIA SEMINÁROV 2019 vrátane termínov, miest konania, programu a tém, ktorým sa seminár bude venovať, si môžete pozrieť na http://www.ucps.sk/Seminar_Zakon_o_sporte_Bratislava_26_9_2019.

 

V prípade záujmu sa, prosím, na seminár zaregistrujte najneskôr do 20. 9. 2019 na http://www.ucps.sk/index.php?id=mod_podujatia&action=module&action2=podujatie_info&pid=51.  

 

Počet miest je obmedzený kapacitou rokovacej miestnosti. Vstup na seminár je bezplatný.

späť