Hrá sa takmer o každú pozíciu, posledná je Nitra

13.02.2015 16:08:42
Do finišu sa blíži aj najvyššia súťaž mužov Salming Extraliga. Pred nami sú záverečné tri kolá základnej časti a dve z nich sa odohrajú už tento víkend.

Stále sa hrá o veľa a prakticky na každej pozícii v tabuľke okrem suverénne poslednej a vypadávajúcej Nitry. Súboj na diaľku o prvé miesto zvádzajú líder ŠK 1. FBC Trenčín a vicemajster FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina. Trenčania majú štvorbodový náskok a pred sebou dva náročné zápasy v Košiciach. Zajtrajší u zlepšujúceho sa úradujúceho majstra Florka a nedeľný proti ATU. Žilinčania náročný súboj v Stupave a povinnú jazdu doma s Nitrou.

 

O účasť play off bojujú okrem košického Florka aj Hurikán, ktorý má zápas s Nitrou k dobru. Rovnako Prešov, ktorý cestuje práve na Hurikán a zahrá si aj s Lidom. Nižná, ktorá je momentálne na nepostupovom deviatom mieste, hrá v Nitre a doma hostí Stupavu.

 

Vyhnúť sa baráži chce ŠK Lido a Predátor Sabinov. Práve ich vzájomný zápas veľa napovie, či sa Lido namočí, alebo definitívne vzdiali Sabinovu. Alternatív umiestnení jednotlivých tímov je veľké množstvo a tak si počkajme na konečné výsledky. Tie nám vyprofilujú tabuľku pred posledným kolom.

 

Čakajú nás ale ešte dve dohrávky a to Hurikán – Nitra a Stupava – ATU Košice.

späť