Hráč bratislavského Snipers Matúš Gajdoš mení dres za švajčiarsky!

09.09.2019 14:26:56
Slovenský juniorský reprezentant, ktorý sa len včera vrátil z reprezentačného zrazu mužov a turnaja Polish Open Matúš Gajdoš, opúšťa oranžovo-čiernych Snipers a prestupuje do švajčiarskeho klubu Floorball Thurgau.

„Myšlienka môjho odchodu sa zrodila už dávnejšie. Jedným z hlavných faktorov pri rozhodovaní sa bola kvalita švajčiarskej ligy a práce s hráčmi v zahraničí, ktorú som videl,“ povedal na úvod Matúš Gajdoš a zároveň dodal: „V Snipers prijali správu o mojom odchode dobre. Vedelo sa už dlhšie, že mám takýto plán odísť, takže chalani sa na to mohli vopred pripraviť.“

 

Dnes už bývalý hráč bratislavského Snipers balí kufre. „Tento klub som oslovil ja a sme dohodnutí na jednu sezónu pôsobenia, kde by som mal hrať minimálne dve kategórie.

Dohodli sme sa na skúške, ktorá prebehla na jednom priateľskom zápase v Prahe pred turnajom Prague Games. S klubom sme boli dohodnutí na pôsobení od 1. septembra, kedy som tam aj prišiel, no neskôr na to som dostal pozvánku do reprezentácie, ktorú som rád využil,“ prezradil talentovaný hráč, ktorý dostal šancu od trénera Radomíra Mrázka vo všetkých troch zápasoch mužov na turnaji Polish Open. „Po turnaji mám zmiešané pocity. Na jednu stranu som veľmi rád, že som odohral všetky zápasy, no bolo to pre mňa niečo nové, takže môj výkon nebol až taký presvedčivý,“ uzavrel Gajdoš.

 

ZDROJ FOTO: archív Snipers Bratislava

späť