Hráčky Trenčína suverénne za prvenstvom

02.02.2016 14:21:45
Siedme kolo prvej ligy žien sa odohralo na domácej pôde Topoľčian. Domácim dievčatám to však veľmi nepomohlo, keďže prvý zápas proti ŠK 1. FBC Trenčín prehrali v pomere 4:9.

Trenčianky počas celého zápasu udávali tempo, no najviac gólov sa im podarilo streliť v prvej tretine a to presne štyri. Tímu Topoľčian sa nepodarilo uspieť ani v druhom domácom zápase proti Tvrdošínu, kde už však prehrali s menším gólovým rozdielom a to 5:8.

Ďalším stretnutím tohto kola bol zápas medzi Tvrdošínom „B“ a ŠK Lido Women. „Lidáčkam“ sa zo začiatku darilo hrať vyrovnanú partiu a stav po druhej tretine bol len o dva góly v prospech Tvrdošína. Hráčky z Bratislavy ale definitívne zahodili svoju šancu na výhru počas poslednej časti hry, kedy inkasovali päť gólov a tak stretnutie skončilo vysokým výsledkom 9:2. Trenčín v poslednom súboji dňa oproti Lidu len potvrdil svoju vedúcu pozíciu v tabuľke výhrou 9:4 a v poradí druhý Tvrdošín, ktorý zaostáva o osem bodov, ho už na prvej priečke nevystrieda.

Posledné kolo sa odohrá v nedeľu 14. februára 2016 v bratislavskej športovej hale Elán.