Hurikán a Grasshoppers krok od finále. Rozhodnutie príde už dnes.

10.04.2013 13:24:06
Sú dvaja, ale ďalej môže ísť len jeden.Piaty semifinálový zápas rozhodne o všetkom.

Hovorí sa, že posledný krok býva ten najťažší. Bratislavský Hurikán a žilinský Grasshoppers čaká ten najdôležitejší krok spraviť v ceste do finále. Oba celky zažívajú túto sezónu veľké výsledky. Hurikánu sa po dlhom čakaní podarilo vyhrať základnú časť a zosadiť z trónu lídra vo víťazstvách základnej časti ŠK 1. FBC Trenčín. Kobylky po šiestich stopkách vo štvrťfinále prekročili prach do semifinále.

 

VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava

Víťaz základnej časti vo štvrťfinále si poradil so Stupavou. Mladý tím z okraja Bratislavy nedaroval favoritovi nič. Pre Stupavu to bolo prvé play off v extralige a proti víťazovi základnej časti motivácia nechýbala. Hurikán aj napriek húževnatému súperovi ukázal svoju veľkosť.

 

FBC Grasshoppers AC UNIZA

Klasický scenár štvrťfinále pre kobylky a ešte klasickejší súper. Dragons Bratislava je pre žilinčanov nočná mora. Tri štvrťfinálové súboje a tri stopky. Vo štvrtej sérii sa zdalo, že sa historia bude opakovať, ale nestalo sa. Kobylky zvládli druhý zápas na ihrisku súpera a dva domáce. Tri výhry v rade znamenajú prekročenie štvrťfinálovej smoly s Dragonsom. Historický postup Grasshoppersu do semifinále je najväčším úspechom v súčasnosti v mužskej extralige.

 

Dnes sa však sezóna pre jeden z celkov skončí. Kto dostane Čierneho Petra? Odpoveďou bude piaty semifinálový zápas v hale FTVŠ na ľavom brehu Dunaja. Hurikán a Grasshoppers predvádzajú atraktívny florbal v korektnej partii. Oba celky by si zaslúžili, ale môže ísť len jeden. Zápas zaručujúci víťazovi finálovú miestenku je na programe dnes 10. apríla 2013 o 20:00 hod. Všetkých priaznivcov florbalu pozývame na florbalové predstavenie. Tí, ktorí uprednostnia pohľad z domova je pripravený On Line z haly priamo na Onlajny.eu

späť