Hurikán opäť nebodoval, hoci bol blízko

09.11.2014 22:58:39
Po reprezentačných zrazoch sa znovu rozkrútil kolotoč ligového florbalu. Šiestimi duelmi počas troch dní pokračovala aj ženská extraliga.

Už v piatok si v súboji Dávida s Goliášom poradilo Pruské s Hurikánom vysoko 12:1. Včera zdolala Spišská Nová Ves domáci Prešov 7:6 a Tvrdošín v repríze finále zdolal Nitru 9:5. Trojicu dnešných duelov odštartovalo Pruské, ktoré zvíťazilo na Orave 8:7 až po predĺžení. Prestrelku videli diváci v Spišskej Novej Vsi, ktorá porazila Nemšovú tesne 11:10. Kolo uzavrel Hurikán s Prešovom, ktorý gólom v závere zvíťazil 4:3.

 

„S našim výkonom v Pruskom nie som spokojný. V hre sme mali aj svetlé momenty, problémom však bolo dostať sa do nejakej vyloženej šance. Naopak, Pruské pohodlne využívalo všetky naše chyby. Dnešný zápas bol už úplne iný a myslím si, že sme predviedli peknú hru. Jediné čo nás trápilo, boli nepremenené šance. Mali sme viac z hry a rozhodujúci inkasovaný gól v samom závere veľmi mrzel. Rozhodla najmä lepšia individuálna vyspelosť hráčok Prešova,“ zhrnul duely svojich zverenkýň tréner Hurikánu Vladimír Roziak.

 

Ženská extraliga je veľmi vyrovnaná. Medzi prvým a šiestym miestom je len osembodový rozdiel. Na čele tabuľky zostáva FBK Tvrdošín, druhé je Pruské, tretia Nitra. Na chvoste tabuľky je bratislavský Hurikán s jedinou výhrou.

späť