Informačný systém florbalu je on-line

22.11.2013 14:22:35
Nový informačný systém florbalu SZFB sa zavádza do praxe.

Slovenský zväz florbalu zavádza sofistikovanejšie veci a jednou z nich je aj Informačný systém florbalu (ISF), ktorý je k dispozícii na webe SZFB. Dlho očakávané štatistiky, on-line zápisy a prehľady zo zápasov sú už súčasnosťou. Systém je stále vo vývoji a preto sa môže stať, že niektoré veci nás môžu prekvapiť. Stále sa však na systéme pracuje, aby bol dokonalejší. V priebehu sezóny 2013/2014 sa systém bude testovať, aby sme ho od novej sezóny mohli plnohodnotne využívať.

 

Predstavme si poriadne Informačný systém florbalu (ISF). „Systém obsahuje kompletné štatistiky hráčov a brankárov národných líg, rozpis zápasov, výsledky zápasov, on-line zápis, informácie o mieste a začiatku konania zápasu, nominovaných rozhodcov, tresty hráčov, poznámky rozhodcov, t. j. kompletný odpis celého doručeného zápisu zo stretnutia na SZFB, ktorý je zároveň celý viditeľný na stránke,“ popisuje systém Miroslav Kunštek, ktorý má celý ISF pod palcom.

 

Vieme o čom je ISF, ale kto ho bude môcť používať? „Je určený pre kluby SZFB - pre celoslovenské a regionálne súťaže. Systém nahradí súčasný výsledkový servis zverejnený na stránke SZFB,“ dodáva Miroslav Kunštek na margo nového systému a jeho využiteľnosti pre kluby.

 

Systém je dostupný na stránke www.szfb.sk v sekcii štatistiky, kde nájdete samotný ISF. Upozorňujeme Vás, že systém je v skúšobnej verzii, aby sme vychytali všetky nedostatky. V prípade vašich postrehov, námetov alebo pripomienok k ISF kontaktujte Miroslava Kunšteka na e-mail kunstek@szfb.sk.

 

 

Foto: internet

späť