Janegová: „Bez víťazstva tímu by ma hetrik nepotešil.“

04.12.2015 14:30:04
Dnešná oslávenkyňa Romana Janegová bola v zápase s Ruskom ústrednou postavou. Okrem toho, že strelila hetrik, bola vyhlásená najlepšou hráčkou zápasu a navyše má dnes narodeniny!

„Je to pre mňa pekný darček k narodeninám, no svoje čaro má len vtedy, keď vyhrá celý tím a to sa nám s babami dnes podarilo,“ prezradila usmievavá reprezentantka Slovenska Romana Janegová. Prítomnosť kamier a štábu slovenskej televízie pocítila nielen Romana ihneď po odohratí druhej tretiny ale aj mladšia Paulína Hudáková, ktorá sa trošku v rozhovore zasekla. „Je to pre nás nezvyk, že si nás televízia po skončení tretiny vezme na rozhovor a je to podľa mňa prirodzené, že sa občas niečo podobné pritrafí. Myslím si, že sa s tým postupne vyrovnáme a vždy niečo múdre zo seba vypotíme J,“ dodala oslávenkyňa.

 

Ako nám povedala, pred zápasom nebolo vôbec času ani pomyslieť na nejaké blahoželania a tak si to s dievčatami vynahradia až teraz: „Koncentrovali sme sa na zápas s Ruskom a tak som si ani neuvedomovala, že mám dnes sviatok. Až teraz po zápase sa presúvame na obed do hotela a oslava bude skromná, no veľmi príjemným spestrením nášho pobytu v Tampere.“

 

Aj my sa pridávame ku gratulantom a želáme Romane všetko najlepšie!

späť