Jediný otáznik vyriešia zajtra

24.10.2014 10:25:57
Extraliga juniorov nasledujúcim víkendom končí zápasy v regiónoch. Po šiestich kolách sa totiž štvorčlenné tabuľky rozdelia na prvé dva a posledné dva tímy.

Tie na prvom a druhom mieste postupujú do bojov o majstra Slovenska, kde sa vzájomne stretnú medzi sebou systémom doma – vonku. Družstvá na tretích a štvrtých miestach hrajú rovnakým systémom o umiestnenie.

 

V divízií Bratislava je už o postupe rozhodnuté. Do bojov o majstra sa posunie Tsunami Záhorská Bystrica a Snipers Bratislava. O tretie miesto si to ešte rozdajú VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava a FbO Florpédo Bratislava. Hurikán úvodný vzájomný súboj doma vyhral 7:5.

 

Rovnako v divízií Stred je rozhodnuté. Postup si vybojovali FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina a ŠK 1. FBC Trenčín. K tretiemu miestu má bližšie ŠK Slávia SPU DFA Nitra, ktorá v prvom zápase zdolala FBK florbal4u Púchov 9:5.

 

Na Východe sú v hre ešte tri tímy. ATU Košice to už majú isté, no zaujímavý bude zajtrajší priamy súboj FbO Florko Košice proti FBC Mikuláš Prešov. FbC Youn Arrows Spišská Nová Ves si zahrá o umiestnenie.

späť