Juniori na peknom treťom mieste!

05.02.2017 20:27:34
Slovenská reprezentácia juniorov sa z turnaja Polish Cup vracia domov s pekným tretím miestom. Chlapci dnes zdolali posledných Nemcov presvedčivo a hladko 10:2.

Súboj s Nemcami sa začal rýchlym gólom Slovákov o ktorý sa postaral Michal Dudovič. Čerstvý legionár uzavrel svoj gólový účet na turnaji na čísle desať a stal sa najlepším strelcom a rovnako najproduktívnejším hráčom podujatia. Nemci sa po úvodnom góle nevzdali a do dvoch minút stihli vyrovnať. Kvalitnú „strelku“ si však dnes zobral na zápas Roland Gašparík, ktorý „zavesil“ štyri kúsky.

Rozhodujúci náskok si zverenci trénera Petra Koutného vypracovali počas druhej tretiny a v ďalšom priebehu už pohodlne kontrolovali priebeh zápasu, ktorý dotiahli do konečného víťazstva 10:2.

Nemecko – SLOVENSKO 2:10 (1:2, 1:5, 0:3)