Juniorky ladia formu v Trenčíne

11.01.2018 18:29:10
Slovenská reprezentácia junioriek sa dnes popoludní stretla na štvordňovom sústredení v Trenčíne. Dievčatá postupne ladia formu na blížiaci sa svetový šampionát, ktorý sa začiatkom mája odohrá vo Švajčiarsku.

V meste pod hradom Matúša Čáka sa zišlo dvadsať hráčiek a tri brankárky. Čaká ich niekoľko tréningových jednotiek a štyri prípravné zápasy. „Chýbajú nám dlhodobo zranené Katarína Uherková a Sára Záteková a aktuálne choré Radka Rennerová a Nikoleta Gašincová. Naopak zrazu sa zúčastnia dve nové hráčky, ktoré chceme vyskúšať. Na základe tohto sústredenia budeme nominovať hráčky na Polish cup, ktorý bude poslednou ostrou previerkou pred Majstrovstvami sveta. Na tomto zraze si zahráme dva odlišné zápasy proti ženám 1. FBC Florbal Trenčín a dorastencom a juniorom FBK AS Trenčín,“ povedal tréner junioriek Slovenska Vladimír Gábor. Medzinárodný turnaj Polish cup je na programe už onedlho a to od 2. do 4. februára 2018.

 

Nominácia junioriek Slovenska na zraz do Trenčína (11. - 14. 1. 2018):

 

Brankárky:

 

Pavlína FARULOVÁ, Kristína HLAVATÁ, Barbora PAGÁČOVÁ

 

Hráčky:

 

Sára ADAMCOVÁ, Adriana BAHNOVÁ, Kristína BELICOVÁ, Katarína CERCHLANOVÁ, Kristína ČINTALANOVÁ, Michaela DULKOVÁ, Alexandra FAKTOROVÁ, Ema FANČOVIČOVÁ, Barbora GÁBOROVÁ, Alexandra KOCÚROVÁ, Klára GROSSOVÁ, Lenka LENČEŠOVÁ, Michaela LUPAČOVÁ, Karin MIKLÁŠOVÁ, Kristína MLÍCHOVÁ, Linda PUDIŠOVÁ, Klára SVRČKOVÁ, Alexandra ŠVANČAROVÁ, Kristína VYLETELKOVÁ, Michaela ŽIKAVSKÁ

 

Realizačný tím:

 

Vladimír GÁBOR, Jiří TYPL, Jaroslav MARKS, Marián JANEGA, Martina LERCHOVÁ

späť