Juniorky s nádejami do Českej Třebovej

21.07.2017 08:53:35
V Českej Třebovej sa od zajtra po celý týždeň uskutoční letný florbalový kemp širšieho výberu reprezentácie junioriek, ktorý organizuje Slovenský zväz florbalu v spolupráci s reprezentačnými trénermi Vladimírom Gáborom, Jiřím Typlom a Jaroslavom Marksom.

„Táto akcia je v podstate dlhším sústredením pre širší výber juniorskej reprezentácie Slovenska. Je medzníkom pred ďalšou fázou prípravy. Počas tohto sústredenia odohráme tri prípravné zápasy a budeme pracovať na hernom systéme. Taktiež sa zameriame na individuálnu činnosť jednotlivých hráčiek. Týždeň je dlhým časom, počas ktorého dokážeme s dievčatami spraviť veľa práce. Rovnako sa zameriame na tímovosť a súdržnosti kolektívu,“ povedal tréner junioriek Slovenska Jiří Typl, ktorý sa trochu posťažoval na slabší záujem zo strany nominovaných dievčat: „Nominovali sme celkom dvadsaťpäť hráčiek a štyri brankárky, no z prístupu niektorých dievčat k tejto akcii som trochu rozladený.“ Do kempu tak boli priradené aj talentované staršie žiačky, ktoré tak získajú množstvo nových skúseností. Pozvanie prijali Patrícia Štefánková, Laura Chúpeková a Alica Brodňanová. Doplní ich dorastenka Veronika Marková.

 

Týždenného sústredenia v Českej Třebovej sa zúčastnia:

 

Adamcová Sára, Bahnová Adriana, Belicová Kristína, Čintalánová Kristína, Dulková Michaela, Faktorová Alexandra, Fančovičová Ema, Gáborová Barbora, Gašincová Nikoleta, Kocúrová Alexandra, Krajčová Michaela, Lenčešová Lenka, Miklášová Karin, Pelechová Tatiana, Švančarová Alexandra, Uherková Katarína, Záteková Sára, Farulová Pavlína, Hlavatá Kristína, Pagáčová Barbora, Patková Denisa, Blažeňáková Lenka, Brodňanová Alica, Chúpeková Laura, Marková Veronika, Serdelová Dominika, Štefánková Patrícia.

späť