Juniorská reprezentácia mužov v Brušperku ladí formu na MS.

30.04.2013 11:51:22
Slováci majú pred sebou týždenné sústredenie, kde sa majú pripraviť na šampionát.

Včera v obedných hodinách sa stretla naša juniorské reprezentácia vedená Petrem Koutným za riekou Moravou. Mladí Slováci sa v mestečku Brušperk vzdialeného pár kilometrov od Ostravy budú pripravovať na vrchol sezóny. Týždenný pobyt ladenia formy bude zakončí v pondelok presunom do Hamburgu.

 

Počas týždennej prípravy sa mladí Slováci budú venovať tým najdôležitejším veciam, ktoré tréneri odhalili v predošlých zrazoch. „Venovať sa budeme kondičnej príprave, preveríme si prechod do útoku a najmä obranné systémy.“  povedal František Šiška pre portál ošporte.skkde nájdete celý rozhovor s nitrianskym útočníkom.

 

Mladí Slováci po príprave v Brušperku sa v termíne 8. – 12. mája 2013 predstavia v základnej B skupine spolu so Nórskom, Švajčiarskom a Švédskom. Najdôležitejší zápas čaká našich mladých Slovákov v otváracom zápase s Nórskom, ktorý bude pre ďalší vývoj v turnaji dôležitý. „Ak nechceme hrať o záchranu, musíme ich zdolať, alebo minimálne remizovať a potom uhrať dobré skóre so Švédmi a Švajčiarmi.“ uvedomuje si vážnosť zápasu s Nórskom pred MS Šiška.

 

Zdroj: www.osporte.sk

späť