Leto plné florbalu a zábavy sa začne v Bratislave!

25.01.2017 11:06:48
Úplne novým podujatím, ktorého prvý ročník je na programe od 29. júna do 2. júla 2017 je turnaj, ktorý otvorí florbalové leto v našom hlavnom meste. Je ním Bratislava Open!

„Turnaj sa vracia ku koreňom slovenského florbalu. Pred časom existoval v Bratislave niekoľko rokov Slovak Open, ktorý mal spočiatku dobrý kredit nielen na Slovensku. Niekoľkokrát som sa turnaja v minulosti zúčastnil a páčilo sa mi na ňom. S postupom času však trochu upadol a nakoniec skrachoval. Bola veľká škoda, že sa turnaj na sklonku leta z Bratislavy stratil. Tento voľný termín sa nám veľmi pozdáva. Je to začiatok leta a prázdnin. Všetci sa chcú zabávať, tak prečo nespojiť zábavu s florbalom?,“ povedal hlavný organizátor Vladimír Ježek, ktorý je známy organizáciou veľkého medzinárodného turnaja Nisaopen v Liberci. „Organizátori tohto podujatia sú ľudia spojení prevažne s českým turnajom Nisaopen. K nim sa pridali ľudia z Bratislavy. Na podujatí využijeme know how libereckého turnaja a taktiež poznatky miestnych Bratislavčanov. Myslím si, že do hlavného mesta Slovenska sa opäť vracia otváranie florbalového leta,“ dodal Ježek.

 

Súperiť sa bude v štyroch vekových kategóriách – muži, ženy, dorastenci a dorastenky. Organizátori však nemyslia len na florbalové aktivity, ale pripravujú pre dospelých účastníkov aj oddych a zábavu. „Nebudeme si nahovárať, že na začiatku leta pricestujú do Bratislavy florbalisti len za športom. Pricestujú si po skončení sezóny zahrať florbal, no taktiež sa zabaviť. A tomu je prispôsobený aj program okolo turnaja. Florbal, párty, zábava. V skratke obsiahnuté všetko...,“ naznačil hlavný organizátor.

 

Prečítať si propozície a prihlásiť sa na BRATISLAVA OPEN môžete tu:

 

http://www.bratislava-open.sk/prihlaska_klub.php

späť