Majstrovský titul oslávia v Žiline

20.02.2015 16:31:38
Juniorská Extraliga má pred sebou záverečné kolo. Majstra súťaže síce už poznáme a je ním FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina, ktorá obhájila prvenstvo z minulého roka.

O poradí na druhom až štvrtom mieste rozhodnú až víkendové zápasy. Najmä vzájomný súboj košického ATU proti ŠK 1. FBC Trenčín napovie, kto bude držiteľom striebornej a kto bronzovej medaily. Trenčania však hrajú ešte s Prešovom a Košičania doma proti Grasshoppers. Štvrtá Stupava sa stretne v nedeľu proti Snipers Bratislava. Zaujímavosťou je, že sa družstvá FBC Mikuláš Prešov a FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dohodli na výmene domáceho prostredia. Čiže pôvodne plánovaný súboj sa neodohrá v Prešove ale v Žiline. Trochu netradičné, no zrejme kvôli oslavám majstrovského titulu.

 

V skupine o záchranu je v podstate všetko jasné. Na pozíciach, ktoré znamenajú záchranu sa umiestnili Východniari – FbC Youn Arrows Spišská Nová Ves a FbO Florko Košice. V Modre sa chystá bratislavské derby Florpédo – Hurikán a o poslednom mieste sa rozhodne na diaľku medzi FbK florbal4u Púchov a ŠK Slávia SPU DFA Nitra.

 

Poznámka redakcie:

Aj touto cestou vyzýva redakcia SZFB naše kluby, aby nám posielali aktuálne fotografie štandardnej kvality zo zápasov všetkých súťaží. Ak niet spolupráce, nemožno sa čudovať, že zverejníme to, čo máme k dispozícii. Nechceme aby zverejňovanie aktuálnych fotografií vyznelo ako propagácia jedného klubu, no bez vášho zapojenia sa archív len ťažko rozširuje.

späť