Mužská extraliga mení názov na SALMING extraliga s príchodom nového partnera reprezentácie.

08.11.2013 18:19:23
Slovenský florbalový zväz oblečie svoje reprezentácie do značky Salming.

V uplynulých dvoch rokoch Slovenský zväz florbalu spolupracoval v oblasti vybavenia reprezentácie s firmou SPORTIKA. V súčasnosti do národného tímu prichádza nový partner. Vo florbale známa spoločnosť SALMING po vzájomnej dohode so SZFB bude od roku 2014 obliekať seniorské reprezentačné celky Slovenska.

 

„Salming prináša slovenskej reprezentácii lepšie zázemie a materiálne zabezpečenie. Pomocnú ruku podávame i pri organizovaní reprezentačných akcií, ktoré môžu slovenskému florbalu len pomôcť.. Vybavenie florbalovou výstrojov, ktorou v konečnom dôsledku ušetrí zväzu aj nemalé peniaze nie je všetkým čo prinášame do florbalu na Slovensku.“ povedal Juraj Matejka, zástupca značky na Slovensku.

 

 

S príchodom spoločnosti SALMING do slovenského florbalu sa výraznou mierou mení názov mužskej extraligy. Najvyššia mužská súťaž ponesie názov partnera reprezentácie SALMING extraliga. Pre extraligové kluby SZFB táto spolupráca prináša zľavy 30% na všetok neakciový sortiment značky SALMING z maloobchodných cien u zástupcu spoločnosti na Slovensku, ktorá disponuje internetovým a kamenným obchodom, cez ktoré je možné akýkoľvek vybraný tovar nakupovať.

 

„Očakávania Salmingu od spolupráce so SZBF sú v prvom rade pomôcť florbalu na Slovensku prostredníctvom našej značky a jej prezentácia pre širokú florbalovú verejnosť. Zmenou názvu extraligy sme chceli marketingovo pomôcť florbalu a naštartovať nových potencionálnych partnerov. Salming je stále napredujúca a dynamická firma, ktorá nikdy nespí a dúfam, že to v spolupráci so SZFB bude platiť dvojnásobne.“ uzavrel zámer spoločnosti SALMING v spolupráci so slovenským florbalom.

späť