Na Slovakia Zobor cupe už tri reprezentácie

04.05.2015 14:05:00
Nitriansky medzinárodný turnaj Slovakia Zobor cup, ktorého tretí ročník sa uskutoční v termíne od 29. do 31. mája 2015 má v kategórií žien prihlásené už tri reprezentačné výbery. Sú nimi juniorky Maďarska a Slovenska a taktiež ženský tím Maďarska.

Organizátori majú v pláne naplniť kategóriu mužov v počte 21 tímov a ku dnešnému dňu je prihlásených už osem účastníkov. Ženská kategória má tohtoročné turnajové maximum pre 15 družstiev. Prihlásených je ich momentálne šesť. U amatérov sú zatiaľ odhodlané zúčastniť sa dva tímy. Väčšina družstiev si necháva registráciu na poslednú chvíľu a tak organizátori očakávajú, že sa s tímami roztrhne vrece posledný týždeň, ktorý je pre uzávierku prihlášok práve aktuálny.

 

Týždeň po dospelákoch príde na rad mládež. V termíne od 5. do 7. júna 2015 sa otvárajú nasledovné kategórie: Juniori, dorastenci, starší žiaci, mladší žiaci a juniorky. Organizátori Slovakia Zobor cupu vás všetkých pozývajú do Nitry a zároveň upozorňujú aby ste si svoju registráciu nenechávali na poslednú chvíľu a zabezpečili si prípadnú účasť včas.

 

Oficiálna prihláška sa nachádza tu: Prihláška Slovakia Zobor cup 2015

 

ZDROJ FOTO: Ján Csillag

späť