Najviac družstiev zapojí do súťaží západoslovenský región

17.09.2019 21:05:38
Prihlasovanie sa do regionálnych súťaží sa pre všetky vekové kategórie v aktuálnej sezóne 2019/2020 skončilo. Poznáme teda konečné čísla prihlásených družstiev do všetkých súťaží v regiónoch. Do sezóny sa zapojí 250 tímov v rámci celého Slovenska. Najvyšší počet družstiev (z oboch prihlasovacích termínov) má západoslovenský región. Bolo ich 72.

Najmenej družstiev do nadchádzajúcej sezóny zaregistroval stredoslovenský región – 58.

 

Konečný zoznam prihlásených družstiev do všetkých regionálnych súťaží v sezóne 2019/2020:

 

Veteráni:

 

Región Bratislava: 0 – družstiev 

Región Západ: 0 – družstiev

Región Stred: 0 – družstiev

Región Východ: 0 – družstiev

 

Veteránky:

 

Región Bratislava: 0 – družstiev 

Región Západ: 0 – družstiev

Región Stred: 0 – družstiev

Región Východ: 0 – družstiev

                       

Druhá liga mužov:

 

Región Bratislava:

 

  1 – CAPITOL Floorball Team

  2 – 1. SC Malacky

  3 – TJ Sokol Gajary

  4 – ŠK Lido Prírodovedec „B“

  5 – ŠK Lido Prírodovedec Juniori

  6 – FBC White Eagles Bratislava

  7 – FBC Jánošíkovi zbojníci

  8 – FBC Dragons Ružinov Bratislava

  9 – FBC BlueBerries Modra

10 – Snipers Bratislava „B“

 

Región Západ:

 

1 – FK AS Trenčín Dragons Hlohovec „B“

2 – ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom

3 – FBC Červeník – Leopoldov

4 – FbO Sršne Prievidza

5 – FBC Levice

6 – Revel Trenčianske Teplice

7 – Dragons Hlohovec

8 – ŠK Slávia SPU DFA Nitra

 

Región Stred:

 

1 – FbK STATON Turany

2 – FBK Hornets Mútne

3 – FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina „B“

4 – CVČ Fatpipe Žiar nad Hronom Pirátos

5 – Žatva 90 Dolný Kubín

6 – Meteníci Likavka

7 – DTF team Detva Joxers „B“

8 – FBK BCF Dukla Banská Bystrica

 

Región Východ:

 

1 – Eastern Wings Michalovce

2 – FbC Predator Sabinov „B“

3 – Falcons Stará Ľubovňa

4 – FBC Mikuláš Prešov „B“

5 – Focus on sport Kežmarok

 

Druhá liga žien:

 

Región Bratislava: 0 – družstiev 

 

Región Západ: 0 – družstiev 

 

Región Stred: 0 – družstiev 

 

Región Východ: 0 – družstiev 

 

Juniori:

 

Región Bratislava:

 

1 – ŠK Lido Prírodovedec

 

Región Západ:

 

1 – FK AS Trenčín

2 – FBK Púchov

3 – Dragons Hlohovec

4 – ŠK ICE Players Sereď

 

Región Stred

 

1 – TJ A – FbO Nižná

2 – CVČ Fatpipe Žiar nad Hronom Pirátos

3 – Devils Čadca

 

Región Východ:

 

1 – FbC Young Arrows Spišská Nová Ves

2 – FBC Mikuláš Prešov

 

Juniorky:

 

Región Bratislava:

 

1 – Fat Pipe Snipers Bratislava

 

Región Západ:

 

1 – FBK Harvard Partizánske

2 – ŠK 98 Pruské

3 – NTS FK-ZŠ Nemšová

4 – ŠK Slávia SPU DFA Nitra

 

Región Stred:

 

1 – MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto

2 – FBK Zákamenné

3 – Meteníci Likavka

 

Región Východ:

 

1 – Eastern Wings Michalovce

2 – ŠK FbK Kométa Spišská Nová Ves

3 – FBK Starlets Stará Ľubovňa

4 – FBC A4ka FBC Mikuláš Prešov

 

Dorastenci:

 

Región Bratislava:

 

1 – TJ Sokol Gajary

2 – VŠK PdF UK Hurikán Bratislava

3 – ŠK Lido Prírodovedec

4 – Tsunami Záhorská Bystrica

5 – Snipers Bratislava „A“

6 – Snipers Bratislava „B“

 

Región Západ:

 

1 – FK AS Trenčín

2 – ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom

3 – FBK Púchov

4 – 1. FBC Florbal Trenčín

5 – FBC Páv Piešťany

6 – FbO Žochár Topoľčany

7 – FBC Levice

8 – ŠK Slávia SPU DFA Nitra

 

Región Stred

 

1 – FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina

2 – TJ A – FbO Nižná

3 – ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín

4 – CVČ Fatpipe Žiar nad Hronom Pirátos

5 – Devils Čadca

6 – DTF team Detva Joxers

7 – FBC Horehronec

8 – FPS Monacor Banská Bystrica

 

Región Východ:

 

1 – Žltý Sneh Košice

2 – FaBK ATU Košice

3 – Eastern Wings Michalovce

4 – FbC Young Arrows Spišská Nová Ves

5 – Falcons Stará Ľubovňa

6 – FBC Mikuláš Prešov

7 – FK Florko Košice

 

Dorastenky:

 

Región Bratislava: 0 – družstiev 

 

Región Západ:

 

1 – FBK Harvard Partizánske

2 – ŠK 98 Pruské

3 – NTS FK-ZŠ Nemšová

 

Región Stred: 

 

1 – MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto

2 – FBC Slovan Rimavská Sobota

3 – FBK Slovenská Ľupča

4 – FBC Horehronec

 

Región Východ:

 

1 – ŠK FbK Kométa Spišská Nová Ves

 

Starší žiaci:

 

Región Bratislava:

 

  1 – 1. SC Malacky

  2 – VŠK PdF UK Hurikán Bratislava

  3 – VŠK PdF UK Hurikán Gepards

  4 – VŠK PdF UK Hurikán Inspiro

  5 – ŠK Lido Prírodovedec

  6 – Tsunami Záhorská Bystrica

  7 – Tsunami Záhorská Bystrica Modrí

  8 – Snipers Bratislava „A“

  9 – Snipers Bratislava „B“

10 – Snipers Bratislava „C“

11 – FBC BlueBerries Modra

12 – ŠK FbO Florpédo Bratislava

 

Región Západ:

 

  1 – FK AS Trenčín

  2 – ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom

  3 – FBK Púchov

  4 – Červeník – CVČ Piešťany

  5 – 1. FBC Florbal Trenčín

  6 – FBC Páv Piešťany

  7 – FBK Fair Levice

  8 – ŠK Slávia SPU DFA Nitra

  9 – FBC 11 Trnava „A“

10 – FBC 11 Trnava „B“

11 – FBK Harvard Partizánske

12 – ŠK ICE Players Sereď

 

Región Stred

 

1 – FBK RAptORs

2 – FbK STATON Turany

3 – ŠK Juventa Žilina

4 – FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina

5 – TJ A – FbO Nižná

6 – ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín

7 – DTF team Detva Joxers

8 – FBC Horehronec

9 – ŠK 1. FBC Zvolen

 

Región Východ:

 

1 – Žltý Sneh Košice

2 – FaBK ATU Košice

3 – Eastern Wings Michalovce

4 – FbC Predator Sabinov

5 – FbC Young Arrows Spišská Nová Ves

6 – FBC Mikuláš Prešov

7 – FK Florko Košice

 

Staršie žiačky:

 

Región Bratislava:

 

1 – ŠK Modra – babenky

 

Región Západ:

 

1 – FBK Harvard Partizánske

2 – NTS FK-ZŠ Nemšová

3 – Galanta United

 

Región Stred:

 

1 – MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto

2 – FBK Tvrdošín

 

Región Východ:

 

1 – ŠK FbK Kométa Spišská Nová Ves

 

Mladší žiaci:

 

Región Bratislava:

 

  1 – Galaktikos Bratislava

  2 – VŠK PdF UK Hurikán Bratislava

  3 – VŠK PdF UK Hurikán Inspiro

  4 – Tsunami Záhorská Bystrica

  5 – Tsunami Záhorská Bystrica Modrí

  6 – ŠK Lido Prírodovedec

  7 – Fat Pipe Snipers Bratislava black

  8 – Fat Pipe Snipers Bratislava orange

  9 – Snipers Dunajská Lužná

10 – 1. SC Malacky

 

Región Západ:

 

  1 – FBK Harvard Partizánske

  2 – 1. FBC Florbal Trenčín

  3 – Revel Trenčianské Teplice

  4 – FBK Fair Levice

  5 – ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom

  6 – FbO Žochár Topoľčany

  7 – ŠK Slávia SPU DFA Nitra

  8 – FBC 11 Trnava Mravci

  9 – FK AS Trenčín – bieli

10 – FK AS Trenčín – červení

 

Región Stred:

 

1 – FPS Monacor Banská Bystrica

2 – TJ A – FbO Nižná

3 – Florbalová akadémia Martin

4 – FBK RAptORs

5 – ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín

6 – ŠK Juventa pri CVČ v Žiline

7 – FbK Station Turany

8 – FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina

9 – ŠK 1. FBC Zvolen

 

Región Východ:

 

1 – FBC Young Arrows Spišská Nová Ves

2 – FaBK ATU Košice

3 – FbK QuickBall Levoča

4 – ŠŠK Stars Lipany

5 – Žltý Sneh Košice

6 – FK Florko Košice

7 – FBC Mladosť Trebišov

8 – FBC A4ka Mikuláš Prešov

9 – FBC Predator Sabinov

 

Mladšie žiačky:

 

Región Bratislava: 0 – družstiev 

 

Región Západ:

 

1 – ŠK 98 Pruské

2 – NTS FK-ZŠ Nemšová

 

Región Stred:

 

1 – MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto

2 – FBK Tvrdošín

 

Región Východ: 0 – družstiev 

 

Staršia prípravka:

 

Región Bratislava:

 

  1 – ŠK FbO Florpédo Bratislava

  2 – Galaktikos Bratislava Kings

  3 – Galaktikos Bratislava Stars

  4 – VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Inspiro „A“

  5 – VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Inspiro „B“

  6 – VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Rača – Tbiliská

  7 – Tsunami Záhorská Bystrica ŠK Lido Prírodovedec

  8 – ŠK Lido Prírodovedec

  9 – Fat Pipe Snipers Bratislava

10 – Snipers Dúbravka

11 – Snipers Dunajská Lužná

12 – FBC BlueBerries Modra

13 – Tsunami Záhorská Bystrica Modrí

 

Región Západ:

 

  1 – FBK Harvard Partizánske

  2 – 1. FBC Florbal Trenčín

  3 – Revel Trenčianske Teplice

  4 – ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom

  5 – FBC Páv Piešťany

  6 – NTS FK-ZŠ Nemšová

  7 – FbO Žochár Topoľčany

  8 – FBK Púchov

  9 – FK AS Trenčín – bieli

10 – FK AS Trenčín – červení

 

Región Stred:

 

1 – FPS Monacor Banská Bystrica

2 – Florbalová akadémia Martin

3 – ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín

4 – FBC Slovan Rimavská Sobota

5 – ŠK Juventa pri CVČ v Žiline

6 – FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina

7 – FBK Zákamenné

8 – ŠK 1. FBC Zvolen

 

Región Východ:

 

  1 – FBC Young Arrows Spišská Nová Ves

  2 – FaBK ATU Košice „A“

  3 – Eastern Wings Michalovce

  4 – FbK QuickBall Levoča

  5 – ŠŠK Stars Lipany

  6 – Žltý Sneh Košice

  7 – FK Florko Košice „A“

  8 – FK Florko Košice „B“

  9 – FBC Mladosť Trebišov

10 – FBC A4ka FBC Mikuláš Prešov

11 – FBC Predator Sabinov

12 – FaBK ATU Košice „B“

13 – FBA Košice

 

Mladšia prípravka:

 

Región Bratislava:

 

1 – Galaktikos Bratislava

2 – VŠK PdF UK Hurikán Inspiro

3 – Tsunami Záhorská Bystrica

4 – Fat Pipe Snipers Bratislava

5 – Snipers Dunajská Lužná

6 – FBC BlueBerries Modra

 

Región Západ:

 

1 – FBK Harvard Partizánske – modrí

2 – FBK Harvard Partizánske – bieli

3 – Revel Trenčianske Teplice

4 – NTS FK-ZŠ Nemšová

5 – Slávia SPU DFA Nitra

6 – FK AS Trenčín – bieli

7 – FK AS Trenčín – červení

8 – FBC Skalica

 

Región Stred:

 

1 – Florbalová akadémia Martin

2 – FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina

 

Región Východ:

 

  1 – FbC Young Arrows Spišská Nová Ves

  2 – FaBK ATU Košice

  3 – Eastern Wings Michalovce

  4 – ŠŠK Stars Lipany

  5 – Žltý Sneh Košice

  6 – FK Florko Košice

  7 – FBC Mladosť Trebišov

  8 – FBC A4ka FBC Mikuláš Prešov

  9 – ŠK Floorball ACADEMY Prešov – modrí

10 – ŠK Floorball ACADEMY Prešov – červení

11 – FBC Predator Sabinov

späť