Najviac prihlásených družstiev má zatiaľ západoslovenský región

19.06.2019 11:41:27
Čiastočné prihlasovanie sa do regionálnych súťaží pre sezónu 2019/2020 sa skončilo. V štyroch chlapčenských resp. mužských vekových kategóriách (druhá liga mužov, juniori, dorastenci a starší žiaci) sa v rámci celého Slovenska prihlásilo do súťaží 110 tímov. Najviac družstiev sa zaregistrovalo v západoslovenskom regióne a bolo ich 32.

Naopak najmenej družstiev do nadchádzajúcej sezóny zaregistroval východoslovenský región a to 21... Potešiteľné je, že v kategóriách 2. liga mužov, juniori, dorastenci a starší žiaci sme v každom regióne zaznamenali mierny nárast družstiev v súťažiach. Najvyšší bol opäť v regióne Západ.

 

Zoznam prihlásených družstiev do regionálnych súťaží v sezóne 2019/2020:

 

                                                               

Druhá liga mužov:

 

Región Bratislava:

 

  1 – CAPITOL Floorball Team

  2 – 1. SC Malacky

  3 – TJ Sokol Gajary

  4 – ŠK Lido Prírodovedec „B“

  5 – ŠK Lido Prírodovedec Juniori

  6 – FBC White Eagles Bratislava

  7 – FBC Jánošíkovi zbojníci

  8 – FBC Dragons Ružinov Bratislava

  9 – FBC BlueBerries Modra

10 – Snipers Bratislava „B“

 

 

Región Západ:

 

1 – FK AS Trenčín Dragons Hlohovec „B“

2 – ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom

3 – FBC Červeník – Leopoldov

4 – FbO Sršne Prievidza

5 – FBC Levice

6 – Revel Trenčianske Teplice

7 – Dragons Hlohovec

8 – ŠK Slávia SPU DFA Nitra

 

 

Región Stred

 

1 – FbK STATON Turany

2 – FBK Hornets Mútne

3 – FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina „B“

4 – CVČ Fatpipe Žiar nad Hronom Pirátos

5 – Žatva 90 Dolný Kubín

6 – Meteníci Likavka

7 – DTF team Detva Joxers „B“

8 – FBK BCF Dukla Banská Bystrica

 

 

Región Východ:

 

1 – Eastern Wings Michalovce

2 – FbC Predator Sabinov „B“

3 – Falcons Stará Ľubovňa

4 – FBC Mikuláš Prešov „B“

5 – Focus on sport Kežmarok

 

 

Juniori:

 

Región Bratislava:

 

1 – ŠK Lido Prírodovedec

 

 

Región Západ:

 

1 – FK AS Trenčín

2 – FBK Púchov

3 – Dragons Hlohovec

4 – ŠK ICE Players Sereď

 

 

Región Stred

 

1 – TJ A – FbO Nižná

2 – CVČ Fatpipe Žiar nad Hronom Pirátos

3 – Devils Čadca

 

 

Región Východ:

 

1 – FbC Young Arrows Spišská Nová Ves

2 – FBC Mikuláš Prešov

 

 

Dorastenci:

 

Región Bratislava:

 

1 – TJ Sokol Gajary

2 – VŠK PdF UK Hurikán Bratislava

3 – ŠK Lido Prírodovedec

4 – Tsunami Záhorská Bystrica

5 – Snipers Bratislava „A“

6 – Snipers Bratislava „B“

 

 

Región Západ:

 

1 – FK AS Trenčín

2 – ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom

3 – FBK Púchov

4 – 1. FBC Florbal Trenčín

5 – FBC Páv Piešťany

6 – FbO Žochár Topoľčany

7 – FBC Levice

8 – ŠK Slávia SPU DFA Nitra

 

 

Región Stred

 

1 – FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina

2 – TJ A – FbO Nižná

3 – ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín

4 – CVČ Fatpipe Žiar nad Hronom Pirátos

5 – Devils Čadca

6 – DTF team Detva Joxers

7 – FBC Horehronec

8 – FPS Monacor Banská Bystrica

 

 

Región Východ:

 

1 – Žltý Sneh Košice

2 – FaBK ATU Košice

3 – Eastern Wings Michalovce

4 – FbC Young Arrows Spišská Nová Ves

5 – Falcons Stará Ľubovňa

6 – FBC Mikuláš Prešov

7 – FK Florko Košice

 

 

Starší žiaci:

 

Región Bratislava:

 

  1 – 1. SC Malacky

  2 – VŠK PdF UK Hurikán Bratislava

  3 – VŠK PdF UK Hurikán Gepards

  4 – VŠK PdF UK Hurikán Inspiro

  5 – ŠK Lido Prírodovedec

  6 – Tsunami Záhorská Bystrica

  7 – Tsunami Záhorská Bystrica Modrí

  8 – Snipers Bratislava „A“

  9 – Snipers Bratislava „B“

10 – Snipers Bratislava „C“

11 – FBC BlueBerries Modra

12 – ŠK FbO Florpédo Bratislava

 

 

Región Západ:

 

  1 – FK AS Trenčín

  2 – ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom

  3 – FBK Púchov

  4 – Červeník – CVČ Piešťany

  5 – 1. FBC Florbal Trenčín

  6 – FBC Páv Piešťany

  7 – FBK Fair Levice

  8 – ŠK Slávia SPU DFA Nitra

  9 – FBC 11 Trnava „A“

10 – FBC 11 Trnava „B“

11 – FBK Harvard Partizánske

12 – ŠK ICE Players Sereď

 

 

Región Stred

 

1 – FBK RAptORs

2 – FbK STATON Turany

3 – ŠK Juventa Žilina

4 – FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina

5 – TJ A – FbO Nižná

6 – ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín

7 – DTF team Detva Joxers

8 – FBC Horehronec

9 – ŠK 1. FBC Zvolen

 

 

Región Východ:

 

1 – Žltý Sneh Košice

2 – FaBK ATU Košice

3 – Eastern Wings Michalovce

4 – FbC Predator Sabinov

5 – FbC Young Arrows Spišská Nová Ves

6 – FBC Mikuláš Prešov

7 – FK Florko Košice

späť