Nominácie žiačok a dorasteniek už známe

14.05.2015 11:57:51
Slovenské výbery dorasteniek a žiačok sa predstavia 30. a 31. mája na turnaji regionálnych výberov Českej florbalovej unie v Brne.

Dorastenky absolvovali jednodňový zraz v Kysuckom Novom Meste, kde tréneri Milan Burdeľ a Zdenko Babík vybrali osemnásť hráčiek z celkového počtu 31 adeptiek.

 

Tréneri žiackeho výberu Miroslav Hýlek a Miroslav Kunštek absolvovali dva výberové dni. V Kysuckom Novom Meste sa zišlo 24 dievčat a v Trenčíne rovnako 24. Z celkového počtu 48 hráčiek napokon vzišla osemnásť členná nominácia.

 

Nominácia dorasteniek Slovenska:

 

Brankárky:

 

HABOVSKA Andrea (FbK Tvrdošín)

KUCHÁROVÁ Kristína (ŠK Slávia SPU DFA Nitra)

 

Obrankyne:

 

ŠIPOŠOVÁ Patrícia (FbK Tvrdošín)

SELECKÁ Dominika (1. FbK Quick Sport Banská Bystrica)

ŠKVRNDOVÁ Ema (MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto)

KOCÚROVÁ Barbora (FBK Kométa Spišská Nová Ves)

FERENČÍKOVÁ Veronika (1. FbK Quick Sport Banská Bystrica)

JAVORKOVÁ Sára (Meteníci Likavka)

 

Útočníčky:

 

LUPAČOVÁ Michaela (FBC Mikuláš Prešov)

MARTINKOVÁ Alena (1. FbK Quick Sport Banská Bystrica)

BAHNOVÁ Adriana (NTS FK-ZŠ Nemšová)

GROSSOVÁ Klára (FBK Kométa Spišská Nová Ves)

TOMOVÁ Silvia (MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto)

GAŠINCOVÁ Nikoleta (MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto)

ŠTEFKOVIČOVÁ Nikola (ŠK Slávia SPU DFA Nitra)

PINTÉROVÁ Monika (Nové Zámky)

KRÁĽOVÁ Rebeka (FbK Tvrdošín)

DŽAVORONKOVÁ Michaela (FbO Florpédo Bratislava)

 

Nominácia žiačok Slovenska:

 

Brankárky:

 

HLAVATÁ Kristína (FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina)

FARULOVÁ Paulína (NTS FK-ZŠ Nemšová)

 

Obrankyne:

 

ŠVANČAROVÁ Alexandra (NTS FK-ZŠ Nemšová)

JUZEKOVÁ Anka (NTS FK-ZŠ Nemšová)

KADLEČÍKOVÁ Edita (NTS FK-ZŠ Nemšová)

KOMZALOVÁ Viktória (MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto)

PUDIŠOVÁ Linda (FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina)

PIESECKÁ Michaela (MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto)

 

Útočníčky:

 

ADAMCOVÁ Sára (FBC Young Arrows Spišská Nová Ves)

SKOVAJSOVÁ Pamela (M-Šport Salming Team Trenčín)

LENČEŠOVÁ Lenka (ICE Players Sereď)

FANČOVIČOVÁ Ema (FBC Lions Bratislava)

VYLETELKOVÁ Kristína (NTS FK-ZŠ Nemšová)

PELECHOVÁ Tatiana (NTS FK-ZŠ Nemšová)

ŠTEFÁNKOVÁ Klára (NTS FK-ZŠ Nemšová)

PAPIERNIKOVA Diana (NTS FK-ZŠ Nemšová)

ZÚBEROVÁ Mária (NTS FK-ZŠ Nemšová)

FAKTOROVÁ Alexandra (MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto)

späť