Piaty zápas Florka a Sabinova rozhodne o všetkom.

25.03.2013 19:45:53
Kto sa stane štvrtým semifinalistom dvojice Florko vs. Sabinov?? Odpoveď sa dozvieme už zajtra.

Na začiatku série to vyzeralo na jasnú záležitosť Florka. Prvý zápas ukázal, že realita bude asi niekde inde. Florko zachraňovalo v závere prvého štvrťfinále zápas. Sabinov nedokázal odolať domácemu Florku, ktorý zápas v predĺžení zlomil. V druhom meraní síl mali Sabinovčania výborný záver zápasu. Päť gólov položilo domácich na kolená. Sabinovu sa pred odvetami na domácej pôde podarilo sériu vyrovnať.

 

Odvety sa začali lepšie pre Florko. Košičania po veľkých chybách domácich doviedli zápas k víťazstvu. Psychická výhoda a match ball hral do kariet zverencom trénera Blaška. Štvrtý zápas o stave série nerozhodol, naopak skomplikoval situáciu. Sabinov nadviazal na Košice a druhý zápas vyhral. Séria sa vyrovnala a ponúka piaty rozhodujúci zápas.

 

Zápas o všetko je na programe už zajtra, v utorok o 19:15 hod. Na Alejovej sa bude hrať existenčný zápas, kde víťaz berie všetko. Šance na víťaza sú otvorené. Celá florbalová verejnosť čaká na rozuzlenie východniarskej zápletky aj z pohľadu semifinálových dvojíc. Hurikán ani Trenčín stále nepoznajú svojich súperov i keď žilinské kobylky majú účasť istú v semifinále.

 

FbO Florko Košice – FBC Predátor Sabinov – On Line

Začiatok o 19:15 hod. v hale MŠH Košice (Florko Aréna)


FOTO: FB page/FBC Predator Sabinov.

späť