Podporte hlasovaním slovenské projekty!

18.05.2020 12:45:41
Medzinárodná florbalová federácia IFF uskutočnila prvý výber projektov pod názvom Kids with Sticks a do finálneho hlasovania sa dostalo 28 z nich. Medzi nimi nechýbajú ani tri vybrané projekty zo Slovenska. Záverečné hlasovanie sa uskutočňuje na facebookovej stránke IFF.

Za Slovensko boli vybrané nasledovné projekty:

 

Slovakia 3 – ATU Košice – Cassovia Games – Rozvoj florbalového turnaja mládeže

 

Slovakia 5 – Materská škola HlohovecPrvé kroky k florbalu v materskej škole

 

Slovakia 6 – ŠK Harvard PartizánskeCOOL palice pre deti sCHOOL – Posilnenie spolupráce so základnými školami

 

Ako hlasovať v projekte Kids with Sticks?

 

V pondelok 18. mája (dnes) IFF vyzýva všetky zúčastnené strany, aby hlasovali za projekty, ktoré sa považujú za najdôležitejšie, a to tak, že k príspevku na Facebookovej stránke IFF pridajú komentár (komentáre pod príspevkom). Hlasovanie trvá 48 hodín od uverejnenia príspevku. Komentáre prijaté po tomto čase sa nezohľadňujú do výsledkov. Na základe výsledkov potom IFF podporí 10 projektov, ktoré získali najviac hlasov. Tieto projekty sa uverejnia v stredu 20. mája krátko po ukončení hlasovania. Desať projektov s väčším počtom hlasov dostane balík podpory vybavenia UNIHOC vrátane 25 florbaliek, 30 loptičiek a jedného brankárskeho setu. IFF si môže zvoliť ďalšie projekty, ktoré budú podporované.

 

IFF upozorňuje, že akceptované sú iba komentáre prijaté pod daným príspevkom. Žiadne hlasy ani komentáre k iným príspevkom sa nezapočítavajú do hlasov pre konkrétny projekt. Môžete hlasovať pre niekoľko projektov alebo podporiť iba jeden. Malo by sa tiež jasne uviesť, ktorý projekt je podporený vložením aspoň čísla a názvu projektu.

 

Všetkých 28 vybraných projektov nájdete TU.

späť