Poznáme nominácie juniorských zrazov

23.10.2014 08:09:20
Reprezentační tréneri juniorov Petr Koutný a Marek Onderko spoločne s členmi realizačného tímu organizujú tri jednodňové sústredenia pre jednotlivé regióny Slovenska.

V utorok 28. októbra v Sabinove, v stredu 29. októbra v Topoľčanoch a vo štvrtok 30. októbra v Turanoch. Hlavná nominácia užšieho výberu a trojdňové sústredenie je naplánované v termíne od piatka 31. októbra do nedele 2. novembra v Kysuckom Novom Meste.

Na každý regionálny zraz bolo pozvaných 6 brankárov, 8 obrancov a 12 útočníkov.

Na trojdňový zraz užšej nominácie boli pozvaní 3 brankári, 7 obrancov a 13 útočníkov.

 

Jednotlivé nominácie:

Utorok 28. októbra 2014 – Sabinov, región Východ:

 

Peter GLADIŠ (FbC Predator Sabinov)

Adam KOHÚT (FbO Florko Košice)

Eduard KOVAL (ATU Košice)

Martin SPIŠÁK (ATU Košice)

Igor SURMÍK (FbC Predator Sabinov)

Martin TIMKO (FbO Florko Košice)

Radoslav GAJDOŠ (ŠK Gama Košice)

Lukáš HETEŠ (FbO Florko Košice)

Peter JANOV (FbO Florko Košice)

Jakub MELIŠ (ATU Košice)

Ján ŠTOFKO (FBC Mikuláš Prešov)

Jakub TALAROVIČ (ATU Košice)

Eduard TÓTH (ATU Košice)

Dominik VRÁBEĽ (FbO Florko Košice)

Matúš MAĎAR (ŠK Gama Košice)

Ignác BROSCH (FbC Predator Sabinov)

Viktor BRUNACKY (FbO Florko Košice)

Ján ČECHOVIČ (ATU Košice)

Jacob FRANKOVIČ (FbO Florko Košice)

Šimon LEŠKO (FBC Mikuláš Prešov)

Matúš LIPČÁK (FbC YA Spišská Nová Ves)

Michal NOVOTNÝ (FBC Mikuláš Prešov)

Samuel ONDAS (FbC YA Spišská Nová Ves)

Matej PAVLÁK (FbC YA Spišská Nová Ves)

Kamil PERHÁČ (FbC Predator Sabinov)

Dávid VOJNA (FbO Florko Košice/Michalovce)

 

Streda 29. októbra 2014 – Topoľčany, región Západ:

 

Branislav BALOG (ŠK Hargašová Záhorská Bystrica)

Samuel BENKO (FbO Florpédo Bratislava)

Juraj BIČAN (ŠK 1. FBC Trenčín)

Richard HALAJ (ŠK Hurikán Bratislava)

Dušan HEDERA (Panthers Trenčín)

Simeon MILEV (Nové Zámky)

Michal AMRICH (ŠK 1. FBC Trenčín)

Miroslav ĎURÍK (ŠK 1. FBC Trenčín)

Lucien HARASLIN (ŠK Hargašová Záhorská Bystrica)

Karol JANÍČEK (Snipers Bratislava)

Lukáš LORENC (FBC Skalica)

Daniel MATWIJ (ŠK Hurikán Bratislava)

Šimon RAUS (ŠK Hurikán Bratislava)

Tomáš REBROŠ (ŠK 1. FBC Trenčín)

Dávid BAROŠ (Bulldogs Brno, ČR)

Juraj GALLO (ŠK 1. FBC Trenčín)

Vladimír GRAMBLIČKA (ŠK Lido Prírodovedec)

Tomáš HAVELKA (Snipers Bratislava)

Denis JAKUBÍK (ŠK Hargašová Záhorská Bystrica)

Adam KAKULA (ŠK Slávia SPU DFA Nitra)

Maroš KOVAL (ŠK Hargašová Záhorská Bystrica)

Marko PAUHOF (Snipers Bratislava)

Tomáš POKOVIČ (FBC Skalica)

Richard REBRO (ŠK 1. FBC Trenčín)

Peter ŠAMALÍK (FBC Skalica)

 

Štvrtok 30. októbra 2014 – Turany, región Stred:

 

Marek LAŠŠÁK (1. FBC Zvolen)

Nikolas SOLÁRIK (FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina)

Vladimír ŠPILÁK (FBC COYOTES Jablunkov, ČR)

Tomáš VELČOVSKÝ (Panthers Trenčín)

Matej VORČÁK (FBK RAptORs)

Maroš BULIAK (Meteníci Likavka)

Mário ĎURNEK (FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina)

Adam HRIN (FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina)

Lukáš IMRIŠÍK (FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina)

Vratko SABÓ (FBK Brezno)

Benjamín TOPORKA (1. FBC Zvolen)

Jakub UJČEK (FBK Turany)

Šimon ZEMANČÍK (TJ A-FbO Nižná)

Martin ADAMČÍK (FBK RAptORs)

Patrik BIČAN (ŠK 1. FBC Trenčín)

Matúš GERÁT (FbK Tvrdošín)

Jakub CHLÁDEK (FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina)

Matej JANOTA (FBK Turany)

Dominik MARIENKA (ŠK 1. FBC Trenčín)

Juraj MARTON (Meteníci Likavka)

Erik MORAVČÍK (1. FBC Zvolen)

Milan MRÁZIK (ŠK 1. FBC Trenčín)

Jiří RESSLER (1. FBC Zvolen)

Lukáš STANO (Meteníci Likavka)

Matúš VENČÁK (FBK RAptORs)

 

Piatok 31. októbra – Nedeľa 2. novembra 2014 – Kysucké Nové Mesto:

 

Tomáš ROVDER (FbC YA Spišská Nová Ves)

Erik SNINČÁK (FBC Mikuláš Prešov)

Rudo TURIAK (FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina)

Matúš BUČÁK (FbC YA Spišská Nová Ves)

Erik HUJO (TJ A-FbO Nižná)

Marek KOŠČO (AC Sparta Praha)

Jozef KRIŠ (FbC Predator Sabinov)

Michal PETROVIČ (FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina)

Luboš ŠEFČÍK (ATU Košice)

Róbert TREFNÝ (ŠK 1. FBC Trenčín)

Filip ČONKA-SKYBA (ATU Košice)

Michal DUDOVIČ (ATU Košice)

Martin GRLICKÝ (FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina)

Michal CHUDINA (ATU Košice)

Damián JURČÍK (FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina)

Oliver KUBASKÝ (ŠK Hargašová Záhorská Bystrica)

Martin KUBOVIČ (ŠK Hargašová Záhorská Bystrica)

Martin LATKA (TJ A-FbO Nižná)

Michal MIŠKE (FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina)

Michal PAŽÁK (ATU Košice)

Richard REXA (FbO Florko Košice)

Lukáš UJHELYI (ATU Košice)

Peter VAVRICA (FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina)

späť