Poznáme zloženie dvojíc play off Salming Extraligy

01.03.2015 22:11:05
Štvrťfinálové zápolenia mužskej Salming Extraligy budú zaujímavé. Dnes na pôde Slovenského zväzu florbalu prebiehali telefonické výbery jednotlivých súperov. Vladimír Roziak a Miroslav Kunštek mali v podvečer plné ruky práce a výsledkom je nasledovné zloženie dvojíc:

ŠK 1. FBC Trenčín (1. miesto) – FBC Mikuláš Prešov (8. miesto)

 

Ivan Piovarči (ŠK 1. FBC Trenčín): „Vyberáme si FBC Mikuláš Prešov. S Prešovom sme odohrali dva víťazné zápasy, no uvažovali sme aj nad M-Šport Salming Team Trenčín. Po zvážení všetkých okolností sme sa rozhodli, že mestské derby na úvod vyraďovačky by mohlo byť vypäté a tak sme zvolili druhú alternatívu."


Alexander Sninčák (FBC Mikuláš Prešov): „Očakávali sme, že dostaneme buď ŠK 1. FBC Trenčín alebo Grasshoppers Žilina, no tešíme sa na kvalitné a vyrovnané zápasy."

 

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina (2. miesto) – M-Šport Salming Team Trenčín (6. miesto)

 

Tomáš Hrnčiar (FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina): „Vyberáme si M-Šport Salming Team Trenčín. Predpokladali sme, že si ŠK 1. FBC Trenčín vyberie mestského rivala, no keďže si vybrali Prešov, ktorého sme pôvodne chceli my, berieme teda Salming."


Juraj Matejka (M-Šport Salming Team Trenčín): „Sme veľmi spokojní. Nepoznám dôvod tohto výberu, no nám sa pozdáva."

 

Tsunami Stupava (3. miesto) – FbO Florko Košice (7. miesto)

 

Juraj Hvozdík (Tsunami Stupava): „Vyberáme si FbO Florko Košice." Názor asistenta trénera Stupavy Daniela Madleňáka: „Vybrali sme si Florko na základe dobrých skúseností. Na úradujúceho majstra si veríme aj z taktického hľadiska."


Štefan Tomčo (FbO Florko Košice): „Očakávali sme, že si nás Stupava vyberie a tešíme sa na vzájomné zápasy."

 

ATU Košice (4. miesto) – VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava (5. miesto)

 

Juraj Dudovič (ATU Košice): „Zostal nám bratislavský Hurikán. Až na tú diaľku je to súper, s ktorým sa dá hrať pekný a technický florbal. Uvidíme, kto bude víťazom série."


Ján Purc (VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava): „Do bodky sa splnili moje očakávania. Takže pomaly sa pripravujeme na ATU."

späť