Prihlasovanie končí v nedeľu!

29.05.2015 09:27:38
Pripomíname klubom, ktoré hrajú celoslovenské súťaže, že majú do nedele 31. mája 2015 poslednú možnosť prihlásiť svoje tímy do celoštátnych súťaží.

Kluby posielajú svoje prihlášky na mailovú adresu matrika@szfb.sk. Pre nový ligový ročník 2015/2016 nastali v niektorých súťažiach zmeny. Mužská Salming Extraliga nemá výrazné zmeny, no do budúcnosti sa uvažuje nad herným systémom jedného zápasu za víkend. V súčasnosti však na to kluby ešte nie su pripravené. Extraliga žien sa rozšírila z pôvodných sedem na desať tímov. Posledné dva si zahrajú s dvoma prvými družstvami z prvej ligy (Z1) baráž.

 

Mužská prvá liga bude obohatená o play off a spomínaná prvá liga žien sa bude hrať systémom doma-vonku, navyše sa upravuje hrací čas zápasu na 3 x 20 minút čistého času. Extraligu juniorov a jej herný systém a počet účastníkov, určí až konečný počet prihlásených družstiev a ich vzájomná dohoda.

 

Rovnako dávame do pozornosti klubom, že od stredy 1. júla 2015 sa začína prestupové obdobie, ktoré potrvá do 31. decembra 2015.

 

Všetky potrebné informácie a tlačivá sa nachádzajú na stránke a my vám prinášame aktuálne linky:

 

Prihlášky do celoštátnych súťaží:

http://www.szfb.sk/szfb/tlaciva/

 

Predpisy súťaží:

http://www.szfb.sk/predpisy/predpisy-sutazi/

 

Informácie o platbách a stavoch zábezpiek klubov:

http://www.szfb.sk/szfb/platby/

 

späť