Projekt „Dotkni sa hviezd“ štartuje s mottom „Príď medzi nás a športuj s nami“.

06.09.2013 11:12:36
Nerozhodli ste sa ešte či vaše dieťa bude hrať Florbal. Tak neváhajte a presvedčte sa o tom počas nového projektu “Dotkni sa hviezd“

V sobotu 7. septembra odštartuje nový projekt Slovenského olympijského výboru (SOV) pripravený v spolupráci s vedením športovej haly Mladosť v Bratislave s názvom „Dotkni sa hviezd“. S mottom „Príď medzi nás a športuj s nami“ je projekt určený pre športuchtivé deti vo veku 5 – 14 rokov, pre ktoré rodičia hľadajú vhodné športové krúžky alebo oddiely. Medzi olympijskými športmi sa predstaví i FLORBAL, ktorý bude mať svoje zastúpenie v športovej hale Elán.

V  rámci štartu projektu „Dotkni sa hviezd“ od 10. do 15. hodiny sa uskutoční Deň otvorených dverí vo všetkých telocvičniach a priestoroch v športovej hale Mladosť na Trnavskej ceste 39 a v priľahlej hale Elán. Rodičia tam môžu priviesť svoje deti, aby si pod vedením skúsených trénerov pod jednou strechou vyskúšali viacero športových odvetví a našli šport, ktorý bude ich ratolestiam čo najviac vyhovovať. Plagát a informácie o podujatí nájdete - TU.

Ponuka športov je naozaj pestrá - atletika, basketbal, bedminton, boby, florbal, futsal, hádzaná, džudo, rýchlostná kanoistika, moderná gymnastika, plávanie, šerm, športová gymnastika, veslovanie, volejbal, zápasenie.

Projekt „Dotkni sa hviezd“ podporili Športová hala Mladosť, s.r.o., Slovenská olympijská marketingová,a.s.,  Olympijská solidarita MOV, Ministerstvo školstva vedy, výskumu a športu SR a spoločnosť Intersport.

 

Kto nemá na sobotné dopoludnie program tak neváhajte, zoberte svoje ratolesti a navštívte športové haly v Bratislave a objavte Florbal.


Zdroj: www.olympic.sk


späť