Prvé otvorené majstrovstvá Slovenska veteránov vo florbale na Orave.

15.03.2013 16:22:31
Tí, ktorí to nezabudli a cítia sa vo forme, sa stretnú v Tvrdošíne.

Florbal je šport pre všetkých, bez rozdielu veku. V rozvoji florbalu na Slovensku, sme sa rozhodli zaradiť i našich najstarších do hry. Veteráni sa na Slovensku združujú a hrajú rôzne turnaje. Prečo teda nehrať pravidelne. Táto mylšienka spôsobila celý tento turnaj. Zorganizovať niečo, čo bude i pre starších florbalových nadšencov. Prvé otvorené majstrovstvá Slovenska veteránov vo florbale,  skompletizujú celú hierarchiu florbalového stromu.

 

Dnes sú pre záujemcov o turnaj pripravené všetky podklady a informácie. Prvé otvorené majstrovstvá Slovenska veteránov sa uskutočnia 21. – 23. júna 2013 v Tvrdošíne, kde miestny klub FBK Tvrdošín je spoluorganizátor so SZFB. Pre prihlásenie a viac informácii navštívte stránku turnaja priamo TU, kde nájdete všetko potrebné. Otvorené budú dve kategórie 30 + a 40+ Turnaja Veteránov sa môžu zúčastniť všetci, či registrovní alebo neregistrovaní hráči.

 

Neváhajte "starí páni, ale mladý duchom ", ktorí ste to ešte nezabudli a máte chuť hrať, prihláste sa na tento turnaj. Už teraz sa môžete tešiť na dobrý guláš a kopec zábavy na Orave.

 

FOTO: AllStarsFoto.com

späť