Reprezentácia mužov sa zišla v Radoli

04.12.2015 21:57:55
Extraligovú prestávku využil mužský výber slovenskej reprezentácie na ďalší zraz. Od piatku do nedele sa 23 hráčov stretlo na Kysuciach v Radoli.

Až na útočníka Romana Zeliezku z ŠK 1. FBC Trenčín, sa zišli všetci nominovaní hráči. Medzi nimi nechýbal po krátkej pauze ani obranca Michal Kročko. „Nominácia ma celkom určite potešila, obzvlášť preto, že po prvom zraze som na ďalšie nebol nominovaný. Možno som nepodal adekvátny výkon, čiže som trénerov nepresvedčil. Teší ma druhá príležitosť,“ povedal Kročko. Tréneri Petr Koutný, Ján Purc a Marek Onderko plánujú popracovať na obrannej činnosti. „Sústredili sme sa na hru jedného proti jednému, no v ďalšom priebehu sústredenia pôjdeme aj do taktiky,“ prezradil obranca ATU Košice.

 

V Radoli sa zišli nasledovní hráči:

 

Brankári:

 

Adam KOHÚT, Rastislav MAZÁK, Dominik TUREK, Rudolf TURIAK

 

Obrancovia:

 

Marek BULKO, Lukáš IMRIŠÍK, Martin JOŠČÁK, Peter KLAPITA, Tomáš KOPČÁK, Michal KROČKO, Martin SIKORJAK, Eduard TÓTH (ATU Košice)

 

Útočníci:

 

Jakub BLAŠKO, Michal DUDOVIČ, Martin GRLICKÝ, Jozef HALÁS, Jan KOMÍNEK, Jakub KONEČNÝ, Michal MIŠKE, Peter NEHILA, Tomáš REGULY, Adrián SZABO, Samuel ZEMANČÍK (TJ A-FbO Nižná)

späť