Reprezentácia žien sa predstaví na turnaji v Prahe

22.06.2017 09:42:46
Slovenská reprezentácia žien sa pripravuje na domáci svetový šampionát, ktorý sa uskutoční v decembri v Bratislave. V rámci prípravy sa slovenské dievčatá od zajtra do nedele predstavia na turnaji Prague Challenge v hlavnom meste Čiech v Prahe.

Na júnový turnaj do Prahy bolo pozvaných dvadsaťdva dievčat. Slovenská reprezentácia pod vedením trénerského kvarteta Michal Jedlička, Jozef Grega, Markéta Šteglová a Karolína Šatalíková odohrajú päť zápasov v skupine a v prípade, že obsadia pozíciu do štvrtého miesta, odohrajú jeden súboj buď o tretie miesto alebo finále. Na turnaji malo byť pôvodne osem družstiev, no na poslednú chvíľu vypadol FBC Liberec a domáci Herbadent Praha. Z dvoch skupín tak vznikla jedna šesťčlenná. Slovenky sa postupne stretnú s FbŠ Bohemians green, Florbal Chodov, Panthers Praha, Tigers FK Jižní Město a FbŠ Bohemians pink.

 

Nominácia výberu žien Slovenska na turnaj Prague Challenge 2017:

 

Karolína Krištofová, Kristína Hlavatá – Šárka Boľová, Viktória Grossová, Barbora Kocúrová, Paulína Hudáková, Klaudia Robová, Kristína Hudáková, Patricia Maria Dzurinová, Monika Pintérová, Alžbeta Bachorcová, Lenka Dobrodejová, Michaela Šponiarová, Michaela Žikavská, Lucia Košturiaková, Denisa Ferenčíková, Zuzana Šponiarová, Jana Trošková, Kristína Belicová, Katarína Klapitová, Alžbeta Ďuríková, Andrea Šidlová.

späť