ŠK 1. FBC Trenčín je krok od tretieho titulu v rade, kobylky sa bránia.

16.04.2013 17:09:07
Rozhodne sa o majstrovi už tento víkend, alebo sa séria natiahne na päť zápasov?

Finálová séria mužského play off sa blíži do záveru. ŠK 1. FBC Trenčín na domácej pôde dvakrát vyprevadil FBC Grasshoppers AC UNIZA domov bez víťazstva. Kobylky sa sťahujú domov na Rosinskú cestu, kde je ich domovský stánok. Žilinčania to v play off skúšali na Rosinskej i v Púchove. Karta teraz padla na žilinskú halu. „Chceme hrať doma pred domácim hľadiskom. Potešila nás návšteva najmä v semifinále s Hurikánom. Diváci si zaslúžia zažiť historicky prvé finále florbalu v Žilina. Veríme, že príde slušná návšteva a bude sa na čo pozerať. Chceme divákom ukázať pekný florbal aby mali dôvod prísť i nabudúce.“ priblížil Daniel Baránek dôvody, prečo kobylky nastúpia na Rosinskj.

 

Všetko sa môže skončiť už v sobotu. Trenčín má match ball a všetko dobre rozbehnuté za ziskom tretieho titulu v rade. Posledný krok býva najťažší a uvedomuje si to i skúsený Juraj Lamačka. „Po dvoch domácich zápasoch vedieme v sérií – 2:0, ale ostáva nám ešte posledný dôležitý krok.“ vyjadril sa pre klubový web Trenčína po druhom zápase.

 

Kobylky sa nevzdávajú a na koniec sezóny nepomýšľajú. Podceňovaný tím pred play off dokázal postúpiť až do finále. Čierny kôň play off zbrane neskladá. „Trenčín je skúsený tím a má odohratých viacero náročných a ťažkých zápasov. Skúsenosti z predchádzajúcich finálových sérii vie Trenčín zúročiť. Pred domácim zápasom sa nevzdávame a chceme podať čo najlepší výkon. Trenčínu určite nič nedarujeme v sobotu a radi by sme sériu predĺžili.“ dodal Daniel Baránek.

 

Finálová séria sa presúva z Trenčína do Žiliny na odvetné zápasy. Tretí zápas finálovej série odohrajú kobylky s Trenčínom na v hale na Rosinskej ceste tak ako tomu bude i v prípadnom štvrtom. Všetkých Vás, ktorí máte chuť vidieť dobrý florbal hodný finále pozývame. Kto nestíha prísť do haly, alebo sa nezmestí máme pripravené textové On Line prenosy.

 

3. finálový zápas

 

FBC Grasshoppers AC UNIZA - ŠK 1. FBC Trenčín - On Line

začiatok o 19:00 hod. v hale: ŠH Rosinská cesta

 

4. finálový zápas


FBC Grasshoppers AC UNIZA - ŠK 1. FBC Trenčín - On Line

začiatok o 16:00 hod. v hale: ŠH Rosinská cesta

 

FOTO: FBC Grasshoppers 

 

späť