ŠK 98 Pruské a MŠK FK Kysucké Nové Mesto víťazmi MSR mládeže.

07.05.2013 10:38:01
Majstrovstvá Slovenska starších a mladších žiačok.

Počas víkendu 4. – 5. mája sa v Tvrdošíne odštartoval kolotoč majstrovstiev Slovenska vo florbale. Mládežníci a mládežníčky budú o primáty vo svojich kategóriách bojovať až do polovice júna. Otváracou kategóriou MSR boli staršie a mladšie žiačky.

 

Majstrom Slovenska v starších žiačkach sa stalo družstvo ŠK 98 Pruské po víťaznom ťažení. Pruské nenašlo svojho premožiteľa a zaslúžene mu patrí primát majstra. Vicemajstrom sa stal domáci celok FBK Tvrdošín, ktorý stratil tri body na Pruské. Bronzové medaile putovali na východ, kde si  ich odnieslo družstvo FBK Michalovce. Štvrtá priečka patrí Kysuckému Novému Mestu a na piatom mieste skončil FBC Mikuláš Prešov. Víťazovi a majstrovi Slovenska gratulujeme. FOTOTOGALÉRIA TU.

 

Konečné poradie:

1.       ŠK 98 Pruské

2.       FBK Tvrdošín

3.       FBK Michalovce

4.       MŠK Florbalový oddiel Kysucké Nové Mesto

5.       FBC Mikuláš Prešov

 

Víťazom pohárovej súťaže Komisie mládeže, mladších žiačok sa stalo družstvo z Kysuckého Nového Mesta, ktoré nenašlo premožiteľa. Druhú priečku obsadili hráčky Michaloviec a bronzové medaile si odniesla Banská Bystrica. Štvrtá priečka patrí FBC Mikuláš Prešov. Družstvo Žiliny odrieklo účasť a do bojov nezasiahlo. FOTOTOGALÉRIA TU.

 

Konečné poradie:

1.       MŠK Florbalový oddiel Kysucké Nové Mesto

2.       FBK Michalovce

3.       1.FbK Quick Sport Banaká Bystrica

4.       FBC Mikuláš Prešov

5.       CVČ Unihoc Žirafa Žilina – nezúčastnili sa


späť