Spolupráca s denníkom Šport pokračuje aj na inej úrovni

29.08.2017 13:56:06
Náš mediálny partner denník Šport ponúka našim klubom špeciálnu akciu, o ktorej sa dočítate priamo v liste konateľa spoločnosti Šport Press s.r.o. Mariána Zimu. Veríme, že vás ponuka osloví a využijete ju.

Vážení florbalisti,

 

dovoľujem si Vás pozdraviť z denníka Šport, jediného denníka, ktorý výrazne a dlhodobo podporuje slovenský šport. Píšeme o takzvaných veľkých športoch, ale aj tých menších. Vážime si každého, kto sa v dnešnej dobe venuje mládeži, športu, presadzovaniu princípov fair-play. Chápeme Vaše starosti aj preto, že aj naša snaha udržať na trhu jediné športové médium a každý deň v ňom zabezpečovať kvalitný obsah pre Vás, športových priaznivcov, je čím ďalej náročnejšia. Každý deň píšeme o Vás - a keď aj nie priamo o Vás, tak o odvetví, ktorému sa venujete. Sú to spojené nádoby, alebo inými slovami povedané, sme na jednej lodi.

 

Na Slovensku klesá počet novinových stánkov a predajných miest, a tak na mnohých miestach sú možnosti dostať sa k nášmu denníku obmedzené. Pripravili sme preto pre Vás špeciálnu akciu na predplatné denníka Šport zameranú len na športovékluby a inštitúcie. K ročnému predplatnému nášho denníka v hodnote 180 EUR Vám zabezpečíme pitný režim vo forme minerálok v hodnote až 100 EUR (čo predstavuje tristo fliaš s obsahom 1,5 litra). Pitný režim je pre všetkých športovcov, malých i veľkých, nevyhnutnosťou. Predplatné nášho denníka tak získate prakticky za menej ako polovicu a budete ho mať každý deň na stole.

 

Veríme, že Vás naša ponuka zaujme a že v budúcnosti budeme mať k sebe ešte bližšie.

 

Váš denník Šport

 

Marian Zima

riaditeľ - konateľ

Šport Press, s r.o.

späť