Stupava floorball cup klope na dvere

03.09.2014 14:35:29
Už desať rokov výborný medzinárodný turnaj pre mládež otvára v tomto roku svoje brány po prvý raz trochu neskôr v októbri – Stupava floorball cup 2014.

Účastníci majú už len dva týždne možnosť prihlásenia. O prípravách podujatia nám porozprával hlavný organizátor, „otec“ florbalu v Stupave Jaroslav Fišer.

 

V poradí jedenásty ročník sa namiesto pôvodného septembrového termínu uskutoční výnimočne v októbri. „V jednej z hál prebiehajú technické úpravy a vo zvyšných termínoch je už dlhodobo obsadená. Preto sme boli nútení posunúť termín turnaja, čo zrejme asi nebol dobrý ťah. Máme prihlásené tímy najmä z Poľska a Maďarska, no z Čechmi budú asi problémy, pretože v tomto čase už majú doma svoje súťaže. Slovenské družstvá asi čakali na začiatok školského roka, tak ako po minulé roky nápor prihlášok očakávame na poslednú chvíľu,“ povedal riaditeľ turnaja Fišer.

 

Organizátori vyhlásili celkom päť kategórií chlapcov aj dievčat. Sú to ročníky narodenia 1998 a mladší, 1999 a mladší, 2000 a mladší, 2001 a mladší a mix chlapcov aj dievčat narodených v roku 2002 a mladší. „Chcem ale upozorniť, že dané kategórie sa otvoria len v prípade, že sa na každú z nich prihlási minimálne šesť a viac tímov. Skúsenosti máme, sme pripravení, no hlavne sa tešíme na účastníkov, pre ktorých, tak ako každý rok, pripravujeme množstvo zaujímavostí,“ dodal Fišer.

 

Touto cestou chcú organizátori pozvať všetky tímy na turnaj, kde si môžu pred regionálnymi súťažami zmerať svoje sily. Prihlásiť sa je možné do 20. septembra 2014.

 

Prikladáme aj prihlášku: Prihláška Stupava floorball cup 2014

späť