Súboj s Estónskom rozhodne o postupe zo skupiny A

04.12.2012 12:04:28
Zápas roka a najdôležitejšie stretnutie pre mužskú reprezentáciu Slovenska na premiérových MS.

Mužská reprezentácia Slovenska nastúpi o 13:30 hod. na svoj druhý zápas. Dnešným súperom našich reprezentantov bude Estónsko. Súper Slovákom z kvalifikácii známy. Dve prehry nás motivujú k tomu, aby sme konečne prelomili čiernu sériu. Chalani po raňajkách absolvovali taktickú prípravu na Estóncov a v dobrej nálade sa presunuli na zápas do haly. Cestou nás sprevádzalo sneženie s dažďom. Veríme, že nám prinesie šťastie v tak dôležitom zápase aký nás dnes čaká.

 

Chalani sa na zápas nesmierne tešia a celý tím si verí. „My sme mladý bojovný tím a ideme do toho srdcom bojovať za Slovensko. Prišli sme sem s tým, že toto bude náš najdôležitejší zápas na turnaji a chceme ho vyhrať. Musíme ho vyhrať, pretože chceme dokázať, že florbal na Slovensku sa uberá správnym smerom. Verím tomu, že sme tu správny ľudia na správnom mieste a v správny čas. Myslím si, že to dokážeme, pretože máme mladý tím a veľmi bojovný.“ adresoval svoje slová Marek Bulko pred zápasom s Estónsko.

 

Chalani túžia uspieť a zdolať svojho dnešného súpera. Všetci si veria a plne s sústredia na zápas. Do tretice všetko dobré a veríme, že tomu tak bude. Marek Bulko nie je iného názoru ako je víťazstvo. Do zostavy by sa mal vrátiť aj zranený Peter Klapita „Myslím si, že optimálne načasované by to mohlo byť. So Švajčiarmi sme podali dobrý výkon. Škoda toho včerajšieho tréningu, kvôli zápcham v Berne sa posunul a bol kratší. Tým, že Peťo Klapita sa uzdravil a všetci hráči sú taktiež fit. Nálada je tu dobrá veľká sranda. Lacko Gál tu robí veľkú zábavu.“ Na záver dodal odchovanec dubnického florbalu  „Myslím si, že dnes je ten správny deň.“

 

Zápas Slovensko – Estónsko môžete sledovať Live na YouTube priamo TU.

späť