ZEX - aktuality

Pruské zatiaľ po dvoch súbojoch stopercentné!

22.09.2019 17:49:50

Minimálne jeden týždeň bude na čele tabuľky ženskej Hyundai extraligy tróniť slovenský vicemajster ŠK 98 Pruské. V považskom derby totiž vyhrali dievčatá z Pruského nad Nemšovou 4:3. Prvé extraligové body v histórii si na svoje konto pripísal nováčik z Partizánskeho, ktorý si doma poradil s Michalovcami v pomere 4:1. Dve prehry má po víkende na svojom konte Nitra. Hráčky spod Zobora podľahli bratislavskému Hurikánu 5:8.

Majsterky tesne u nováčika, Nemšová „rozbila“ Nitru

21.09.2019 23:46:44

Zbrusu nová súťaž Hyundai extraliga žien dnes absolvovala úspešný štart do novej sezóny. V piatich zápasoch boli strelkyne úspešné a desať družstiev nastrieľalo spolu 74 gólov, čo znamená priemer takmer 15 gólov na jeden zápas! Úspešný štart mali obhajkyne titulu zo Sabinova, ktoré sa na tesné víťazstvo 7:6 s nováčikom z Partizánskeho poriadne nadrelo. Naopak Nemšová „naložila“ Nitre doma 17:2...

Kto vykročí v Hyundai extralige „ľavou nohou?“

20.09.2019 17:43:00

O prvé buly nového ročníka najvyššej súťaže žien Hyundai extraligy sa v Bratislave postarajú družstvá Hurikánu s vicemajsterkami Slovenska Pruským. Čaká nás famózny štart súťaže, ktorá začína žiť na plné bomby! Počas nasledujúceho víkendu sa odohrá osem súbojov a až dva z nich budú vysielané v priamom prenose na huste.tv. Pred kamery sa už zajtra dostane nováčik z Partizánskeho a obhajkyne majstrovského titulu zo Sabinova. V nedeľu uvidíme Nemšovú v súboji proti Pruskému.