V Malackách sa uskutoční turnaj Euro Floorball Cup

 

Malacky budú v termíne od 9. do 13. októbra 2019 dejiskom medzinárodného turnaja majstrov "druhej kategórie“ Euro Floorball Cup, čo znamená podujatie pre majstrov okrem krajín svetovej štvorky. Na Záhorí sa tak na jeseň zíde dvanásť družstiev, šesť mužských a rovnaký počet ženských. Na podujatí bude mať Slovensko trojnásobné zastúpenie.

 

V kategórii mužov sa v Malackách predstavia Greaker IBK (Nórsko), MFBC Leipzig (Nemecko), Nižnegorodec (Rusko), Phoenix Fireball (Maďarsko) a finalisti slovenskej extraligy majstrovský FK AS Trenčín a Tsunami Záhorská Bystrica.

 

Kategóriu žien prídu do Malaciek reprezentovať – Nauka-SAFU (Rusko), Olimpia Osowa Gdansk (Poľsko), CUF Leganes (Španielsko), Spärkasse Weissenfels (Nemecko), CDE El Valle (Španielsko) a bronzový tím slovenskej najvyššej súťaže MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto.

 

Zloženie skupín kategórie mužov:

 

Skupina "A":

FK AS Trenčín (SVK), SZPK Komárom (HUN), IBK Greaker (NOR)

 

Skupina "B":

Tsunami Záhorská Bystrica (SVK), Phoenix Fireball SE (HUN), MFBC Liepzig (GER)

 

Rozpis a výsledky zápasov:

 

09. 10. 2019 - 13:00 - "B" - Phoenix (HUN) - Leipzig (GER) 4:7 (3:1, 0:3, 1:3)

09. 10. 2019 - 19:00 - "A" - AS Trenčín (SVK) - Komárom (HUN) 7:4 (1:1, 2:1, 4:2)

10. 10. 2019 - 16:00 - "A" - Greaker (NOR) - AS Trenčín (SVK) 11:2 (3:1, 3:1, 5:0)

10. 10. 2019 - 19:00 - "B" - Tsunami Z. Bystrica (SVK) - Phoenix (HUN) 7:5 (3:1, 1:0, 3:4)

11. 10. 2019 - 13:00 - "A" - Komárom (HUN) - Greaker (NOR) 3:11 (1:5, 0:4, 2:2)

11. 10. 2019 - 19:00 - "B" - Liepzig (GER) - Tsunami Z. Bystrica (SVK) 3:4 (2:1, 1:1, 0:2)

12. 10. 2019 - 17:00 - Semifinále 1 - Greaker (NOR) - Leipzig (GER) 8:3 (3:0, 1:0, 4:3)

12. 10. 2019 - 20:00 - Semifinále 2 - Tsunami Z. Bystrica (SVK) - AS Trenčín (SVK) 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)

13. 10. 2019 - 08:00 - 5. miesto - Komárom (HUN) - Phoenix (HUN) 6:9 (2:3, 3:0, 1:6)

13. 10. 2019 - 14:00 - Fináĺe - Tsunami Z. Bystrica (SVK) - Greaker (NOR) 3:2 sn (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0)

 

Zloženie skpín kategóre žien:

 

Skupina "A":

UHC Spärkasse Weissenfels (GER), CUF Leganes (ESP), NAUKA-SAFU (RUS)

 

Skupina "B":

MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto (SVK), Olimpia Osowa Gdansk (POL), CDE El Valle (ESP)

 

Rozpis a výsledky zápasov:

 

09. 10. 2019 - 10:00 - "A" - Weissenfels (GER) - Leganes (ESP) 12:3 (4:1, 3:1, 5:1)

09. 10. 2019 - 16:00 - "B" - Gdansk (POL) - Kysucké Nové Mesto (SVK) 2:6 (0:2, 1:2, 1:2)

10. 10. 2019 - 10:00 - "B" - CDE El Valle (ESP) - Gdansk (POL) 4:9 (2:3, 1:3, 1:3)

10. 10. 2019 - 13:00 - "A" - Nauka (RUS) - Weissenfels (GER) 11:3 (3:0, 4:0, 4:3)

11. 10. 2019 - 10:00 - "A" - Leganes (ESP) - Nauka (RUS) 0:22 (0:4, 0:8, 0:10)

11. 10. 2019 - 16:00 - "B" - Kysucké Nové Mesto (SVK) - CDE El Valle (ESP) 8:0 (4:0, 3:0, 1:0)

12. 10. 2019 - 08:00 - 5. miesto - Leganes (ESP) - CDE El Valle (ESP) 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)

12. 10. 2019 - 11:00 - Semifinále 1 - Nauka (RUS) - Gdansk (POL) 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)

12. 10. 2019 - 14:00 - Semifinále 2 - Kysucké Nové Mesto (SVK) - Weissenfels (GER) 6:4 (1:1, 1:2, 4:1)

13. 10. 2019 - 11:00 - Finále - Nauka (RUS) - Kysucké Nové Mesto (SVK) 8:2 (2:1, 3:1, 3:0)

 

Vstupné: 3 € / deň, deti do 10 rokov zdarma.