Televízna zvučka Hyundai extraligy ožíva, budú v nej top hráčky súťaže!

02.08.2019 20:11:26
V novej športovej hale v Záhorskej Bystrici sa dnes predpoludním stretli top hráčky z klubov ženskej Hyundai extraligy, aby spoločne nakrútili oficiálnu TV zvučku novej súťaže. Pod režisérskou taktovkou Tomáša Magátha, šéfredaktora portálu huste.joj.sk, sa dnes dievčatá trochu zapotili, no výsledný produkt bude výnimočný.

O svoje pocity sa ochotne podelila skúsená florbalová harcovníčka a slovenská reprezentantka Romana Janegová: „Riešili sme to na viac pokusov. Nie sme žiadne herečky, čiže nám natáčanie nejde tak ako hrať florbal, ale všetky sme sa snažili a bolo to príjemné spestrenie počas driny, ktorú absolvujeme v letnej príprave. Pre mňa osobne je jednoduchšie streliť gól v zápase než keď vám za zadkom beží kameraman,“ povedala s úsmevom hráčka Slávie Nitra.

 

Lenka Cupráková zo sabinovských „Predátoriek“ niečo podobné už zažila. „Keď som pôsobila v Ostrave, absolvovala som pred sezónou fotenia a natáčanie, no bolo to realizované pre klubové účely,“ povedala kapitánka úradujúcich majsteriek, ktorá mala taktiež chvíľami problém trafiť do čierneho. „Príčinou bolo, že som sa na samotnú streľbu nesústredila, skôr na to, ako a kadiaľ pobežím. Môžem však potvrdiť slová Romany Janegovej, že o niečo jednoduchšie je streliť gól v zápase než takto na pokyny režiséra a pred kamerou,“ prezradila extraligová kanonierka, ktorá sa priznala, že by chcela byť kľudne aj herečkou: „Mojim snom vždy bolo stať sa herečkou, no nevidím to ako reálne. Človek nikdy nevie, ale celkom určite by ma táto práca bavila.“

 

O najproduktívnejšej hráčke prvej ligy z minulej sezóny v drese tímu FBK Harvard Partizánske Tamare Dobošovej je známe, že sa venuje ľadovému hokeju, florbalu a taktiež hokejbalu. Napriek jej bohatým zážitkom nemala skúsenosti s podobným nakrúcaním. „Rozhovorov som vo všetkých troch športoch už zažila neúrekom, čiže som na ne celkom zvyknutá. Natáčanie priamo na ihrisku s konkrétnymi pohybovými pokynmi sú však mojou premiérou. Bola tu super nálada a všetky sme sa dobre zabávali, čiže som maximálne spokojná,“ povedala slovenská reprezentantka vo všetkých troch spomínaných športoch.

 

Všetci sa už spoločne tešíme na výsledný produkt, ktorý uzrie svetlo sveta už čoskoro.

späť