V bratislavskej II. lige začína play-off

22.04.2014 12:35:22
Do vyraďovacích bojov postúpila šestica tímov, pričom prvé dva kluby po základnej časti sú nasadené priamo do semifinále.

 

Play-off zápasmi, v ktorých sa rozhodne o postupujúcom do MI, bude pokračovať mužská II. liga v Bratislave. Karty sú pred vyraďovacími bojmi rozdané.

 

Najlepších šesť tímov si zahrá o titul, pričom prvé dva tímy sú nasadené už do semifinále. Pre dva tímy na chvoste tabuľky sa sezóna skončila.

 

Čierny Peter zostal v rukách FBC Jokers i FBC Lions  z Bratislavy. Tieto tímy získali dva, respektíve štyri body a na play-off nedosiahli.

 

O čosi lepšie sa darilo Legislatívnej smršti Bratislava 1.SC Malacky. Tieto dva tímy si to rozdali o lepšiu postupovú pozíciu. V konečnom súčte Malacky „legislatívcov“ predčili a skončili s dvanástimi bodmi piaty.

 

Ich súpermi vo štvrťfinále budú „B“ tímy- Snipers Bratislava  a ŠK Lido Bratislava. Oba tímy patrili medzi to kvalitnejšie v bratislavskej 2. lige, no štvrťfinálovej baráži sa nevyhli.

 

Najlepšími dvomi tímami a favoritmi na postup do MI sú FBC Jánošíkovi zbojníci TJ Sokol Gajary. Na svojho súpera si budú musieť ešte počkať.

 

Baráž o postup do semifinále sa hrá na jeden víťazný zápas na pôde lepšie umiestneného celku. Semifinále sa hrá na dve výhry, pričom sa hrá systémom domavonku.  


Program štvrťfinále II. ligy región Bratislava:

 

26.4. 15:00 ŠH Elán Bratislava

ŠK Lido Bratislava „B“ – 1.SC Malacky

 

26.4. 17:15 ŠH Elán Bratislava   

Snipers Bratislava – Legislatívna smršť Bratislava 

späť