V novom roku 2014 sa opäť rozbiehajú ligové súťaže.

03.01.2014 18:49:07
Na úvod nového roku nabitý kalendár a široká ponuka zápasov.

V úvode nového roku 2014 je kalendár súťaží na prasknutie. Už tento víkend sa odohrajú tri z piatich celoštátnych súťaží. SALMING extraliga, juniorská extraliga1. liga žien ovládnu víkend. Kde padne prvý gól v novom roku?? To sa dozvieme až zajtra z našich paluboviek. Pozvánkou na víkend sú samotné zápasy.

 

V mužskej SALMING extralige po víkende zostane už len sedem zápasov. Každý bod je cenný a pred play off je potrebné si vybojovať čo najlepšiu pozíciu pre výber súpera. Body budú dôležité i pre udržanie sa v extralige, kde o záchranu bojujú štyri celky. Program na celý  víkend je – TU.


14. kolo SALMING extraliga – Sobota 4.1.2014


VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava  : ŠK 1. FBC Trenčín

Začiatok o 12:00 hod. v hale: ŠH Elán, Bratislava

 

Tsunami Stupava : ŠK VICTORY STARS  Nová Dubnica

Začiatok o 17:00 hod. v hale: ŠH ZŠ J. Nálepku, Stupava

 

ŠK Dragons Ružinov Bratislava : ATU Košice

Začiatok o 17:30 hod. v hale: ŠH Elán, Bratislava 

 

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina : FbC Mikuláš Prešov

Začiatok o 18:00 hod. v hale: ŠH Rosinská cesta, Žilina 

 

ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FbO Florko Košice

Začiatok o 18:30 hod. v hale: MŠH Klokočina, Nitra 

 

FBK  Tvrdošín : FBC Predators Sabinov

Začiatok o 19:00 hod. v hale: MŠH Sabinov

 

Juniorská extraliga sa blíži do svojho záveru a po novom roku jej zostáva dohrať len niečo cez tri turnaje. V prvom ročníku nikto nevypadával, ale aj napriek tomu nik na ihrisku nevynechá. Mladé pušky si nič medzi sebou nedarujú a bojujú ako levy. Presvedčiť sa môžete o to počas nedele v TvrdošíneSpišskej Novej Vsi, kde sa odohrajú tieto zápasy, ktoré nájdete v rozpise – TU.


1. liga žien sa po víkende prehupne do svojej druhej polovice. Tímy sa stretnú v PartizánskomMalackách na 5. turnaji v sezóne. Boj o dve extraligové miestenky je zatiaľ vyrovnaný a poradie v čele sa každým turnajom mení. Uvidíme, čo prinesie nový rok, či sa niektorému z tímov podarí odpútať od svojich prenasledovateľov a vypracovať si väčší náskok. Program zápasov na nedeľu v v Partizánskom a Malackách je nasledovný – TU.späť