V Partizánskom druhý ročník Česko-Slovenského pohára

19.04.2017 13:00:49
Po minuloročnom úspešnom prvom ročníku sa organizátori rozhodli pokračovať v novo začatej tradícií Česko – Slovenského florbalového pohára. Tohtoročný termín pre turnaj je 1. a 2. júl 2017.

Zmenou oproti minulému roku je rozšírená kapacita turnaja pre 12 mužských tímov. Okrem domovského stánku florbalového klubu FBK Harvard Partizánske, ktorým je Mestská športová hala, by sa tak prvýkrát mohol objaviť florbal aj v novovybudovanej telocvični ZŠ Radovana Kaufmana, ktorá taktiež spĺňa parametre oficiálneho florbalového ihriska.

 

V premiérovom ročníku sa víťazom turnaja stal skúsený extraligový klub FBK AS Trenčín, ktorý potvrdil svoju účasť aj na súčasnom ročníku. Trenčania sa budú pokúšať o obhajobu prvenstva. Hlavnou cenou pre víťaza je pripravená hlavná výhra v podobe PRIZE MONEY vo výške 500 €. Samozrejme nebudú chýbať ani poháre a medaile pre najlepších, individuálne ocenenia pre najlepšieho brankára, hráča a strelca.

Pre všetkých zúčastnených je pripravený bohatý sprievodný program, zľavy a akcie na turnajový náramok. Medzi tie najzaujímavejšie patrí neobmedzený vstup na kúpalisko Dúha počas celého turnaja, ktoré sa nachádza v bezprostrednej blízkosti športovej haly. Budete sa tak môcť schladiť počas horúcich letných dní a oddýchnuť si po ťažkých zápasoch. Pripravená je florbalová párty v Infinity klube, kde budú počas večera premietané fotky z jednotlivých hracích dní. Každý hráč s turnajovým náramkom bude mať vstup na túto párty zdarma. Okrem kúpaliska si budú hráči môcť oddýchnuť aj v novovybudovanej Chill Zone pri vychladenom drinku v sedacích vakoch. 

 

Ak si na úvod leta chcete užiť poriadnu dávku kvalitného florbalu a takisto aj zábavy, neváhajte a registrujte svoj tím na tomto linku. Propozície a všetky ostatné informácie o turnaji nájdete na webovej stránke turnaja www.hrajflorbal.sk

späť