V sobotu oba trenčianske tímy proti košickým

14.02.2020 18:54:27
Devätnáste kolo extraligy mužov pokračuje piatimi sobotňajšími zápasmi. Za zmienku stojí napríklad duel aktuálneho lídra tabuľky 1. FBC Trenčín, ktorý doma privíta tretí tím poradia ATU Košice.

Bratislavský tím Snipers vycestuje v sobotu do Tvrdošína, kde sa proti Nižnej pokúsi prelomiť šesťzápasovú sériu nezdarov. „Od Nižnej očakávam ofenzívnu hru, čo veští kvalitný a divácky atraktívny duel. Nám už v podstate o nič nejde, keďže sa v tabuľke nachádzame ‚v zemi nikoho‘ a možno práve hra bez tlaku a sústredenie sa na elementárne víťazstvo nás nakopne k dobrému výkonu,“ povedal Vladimír Roziak zo Snipers.

 

Atraktívne merania síl ponúknu aj zápasy družstiev z Trenčína proti tímom z Košíc. Aktuálny líder poradia 1. FBC Trenčín privíta na domácej pôde rozbehnutý ATU a na palubovke Florka sa predstaví obhajca titulu AS Trenčín. „Bude to pre nás zápas ako každý iný. Ideme do neho s rešpektom a pokorou, ale chceme zdolať súpera napriek tomu, že je na čele tabuľky a my sme s nimi prehrali prvý zápas. V Trenčíne chceme jednoznačne zvíťaziť,“ uviedol Dominik Lehel Németh z ATU.

 

Itinerár 19. kola doplnia stretnutia Spišská Nová Ves – Žilina a Púchov – Prešov.

 

Program zápasov 19. kola extraligy mužov:

 

Sobota 15. februára 2020:

 

17.00 hod – FbC Young Arrows Spišská Nová Ves - FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina (ŠH Spišská Nová Ves, Za Hornádom, Spišská Nová Ves)
17.00 hod – 1. FBC Trenčín - FaBK ATU Košice (MŠH Trenčín – veľká hala, Mládežnícka)
17.00 hod – TJ A-FbO Nižná - Fat Pipe Snipers Bratislava (MŠH Tvrdošín, Školská)
18.00 hod – FK Florko Košice - AS Trenčín (Multihala, Alejová, Košice)
18.00 hod – FBK Púchov - FBC A4ka Mikuláš Prešov (sTC Aréna, Športovcov, Púchov)

 

AUTOR: Samuel PREKOP
FOTO: Miroslav HÝLEK

späť