V Stupave sa už tešia na mládež!

12.08.2016 15:58:14
Roky plynú veľmi rýchlo a relatívne za krátke obdobie histórie slovenského florbalu sa teší svojmu životu už trinásť rokov najväčší medzinárodný mládežnícky turnaj na Slovensku Stupava floorball Cup.

Roky plynú veľmi rýchlo a relatívne za krátke obdobie histórie slovenského florbalu sa teší svojmu životu už trinásť rokov najväčší medzinárodný mládežnícky turnaj na Slovensku Stupava floorball Cup.

 

V polovici septembra, presnejšie od stredy 14. do soboty 17. septembra 2016, organizuje klub ŠK FBK Bogdau Stupava pod vedením skúseného riaditeľa turnaja Jaroslava Fišera už 13. ročník tejto pre mládež atraktívnej akcie! Cieľom organizátorov je otvoriť až desať vekových kategórií a to v piatich chlapčenských a rovnako dievčenských ročníkov (B a G 2000 a mladší, B a G 2001 a mladší, B a G 2002 a mladší, B a G 2003 a mladší a B a G 2005 a mladší). „Je pre nás veľkou cťou, že budeme môcť opäť počas celých štyroch dní privítať v malebnom mestečku pri Bratislave, v Stupave, tých najlepších florbalistov a to nie len zo Slovenska, ale aj z Čiech, Maďarska či Poľska. Veríme, že účastníci opäť u nás zažijú veľa zábavy, vezmú si so sebou čo najviac zážitkov a skúseností a samozrejme, pre tých najlepších z najlepších sú pripravené aj pekné hodnotné ceny,“ povedal hlavný organizátor podujatia Jaroslav Fišer.

 

Pre otvorenie danej kategórie je potrebný počet minimálne šiestich družstiev. Ešte sú voľné posledné miesta a tak neváhajte vyplniť prihlášku a konfrontovať sa pred začiatkom ligových súťaží s ostatnými súpermi. Komisia ženského florbalu SZFB zasadla kvôli termínu turnaja a zladila spoločne s Ligovou komisiou SZFB aj kalendár celoštátnych súťaží žien, čím umožnila organizátorom počítať aj s extraligovými a prvoligovými klubmi ako NTS FK-ZŠ Nemšová, FbO Žochár Topoľčany, či výberom starších žiačok Slovenska. „Sme veľmi radi, že predstavitelia Slovenského zväzu florbalu vzali do úvahy termín tohto dnes už tradičného turnaja, ktorý si tak svojou účasťou môžu vychutnať naozaj všetky družstvá,“ dodal Fišer.

 

Prihlásiť sa na turnaj a získať ostatné informácie môžete TU.

späť