Vičanová: „Bola to výborná teambuildingová aktivita.“

07.10.2019 14:15:37
Na Autosalóne v Nitre sa v sobotu v stánku Hyundai zišli aj florbalistky, ktoré zabávali návštevníkov podujatia, rozdávali autogramy a prezentovali výborné prepojenie nášho športu s partnerom ženskej extraligy, ktorým je spoločnosť Hyundai.

Na skvelom podujatí sa zišlo nespočetné množstvo fanúšikov, ktorí obdivovali nielen nové modely áut ale aj krásu a zručnosti florbalistiek z Nitry a Partizánskeho. Pred zápasom 4. kola Hyundai extraligy žien sa dievčatá oboch družstiev stretli na zaujímavej akcii. „Už som sa v minulosti zúčastnila na viacerých autosalónoch ale v úlohe obdivovateľky áut a zábavy okolo toho,“ povedala hráčka FBK Harvard Partizánske Vanessa Vičanová (na titulnej snímke vľavo). Nie je zvykom, že z pozície návštevníčky sa v tak mladom veku stane človek stredobodom pozornosti a zrazu je ten, čo rozdáva autogramy návštevníkom. „Necítim sa na to, aby som rozdávala autogramy, no ostatné dievčatá sú možno šikovnejšie a zaslúžia si to. Je to však výborná propagácia florbalu, ktorý sa tak môže posunúť opäť niekam ďalej,“ dodala skromne vekom ešte juniorka, ktorú však potešilo, že sa so spoluhráčkami stretli mimo tréningu, či zápasu na zaujímavom mieste. „Bola to pre nás celkom zaujímavá skúsenosť, pretože v takejto pozícii sme sa s podobnou akciou zatiaľ nestretli. Brali sme to skôr ako teamuilding pred dôležitým zápasom, ktorý nám napokon vyšiel.“

 

Autosalónu sa na rovnakom mieste zúčastnili aj dievčatá z domácej Nitry, no Vanessa priznala, že bola medzi nimi vcelku pohoda. „V rámci určitej rivality padli nejaké podpichovačky pred zápasom, no keďže sa všetky dobre poznáme, bolo to skôr v rovine žartov,“ uzavrela Vičanová.

späť