Víkend plný florbalu štartuje piatkovým zápasom mužskej extraligy.

22.01.2013 20:12:18
Víkend odštartuje piatkovým zápasom mužskej extraligy.Víkendové zápasy napovedia viac o tabuľkovom postavení pred play off

Víkendový program odštartuje už piatkový zápas Florka s Prešovom. V sobotu a nedeľu bude pokračovať mužská extraliga 19. a 20. kolom. Na programe víkendu je aj 9. dvojkolo 1. ligy mužov v Tvrdošíne a Žiline. Víkendové zápasy veľa napovedia ako bude vyzerať postavenie pred play off, alebo kto bude v hre na postup či zostup v extralige.

 

V sobotu sa na Orave odohrá derby Dolný Kubín vs. FBK Tvrdošín.  Zaujímavý súboj TJA – FbO Nižná vs. ŠK SLÁVIA SPU DFA Nitra sľubuje i dvojica ašpirantov na postup do MEX. Bratislavu bude lákať nedeľný súboj druhých vysokoškolákov UK s úradujúcim majstrom a prvým tímom tabuľky z Trenčína.

 

19. kolo – piatok 25.1.2013

 

FbO FLORKO Košice - FBC Mikuláš Prešov

Začiatok o 19:00 hod. v hale: Hadzánarska hala (FLORKO ARÉNA) KE,

 

19. kolo – sobota 26.1.2013

 

FBC Grasshoppers AC UNIZA - FBC Predátor Sabinov

Začiatok o 11:00 hod. v hale: Rosinská cesta ZA,

 

Žatva 90 Dolný Kubín - FBK Tvrdošín

Začiatok o 14:30 hod. v hale: Soš Kňažia

 

ŠK VICTORY STRAS Nová Dubnica - VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava

Začiatok o 15:00 hod. v hale: MŠH Dubnica

 

ŠK 1. FBC Trenčín - FBK BOGDAU Stupava

Začiatok o 16:00 hod. v hale: MŠH Trenčín,

 

FBK Michalovce - ŠK DRAGONS Ružinov Bratislava

Začiatok o 17:00 hod. v hale: WinLand aréna MI,

 

ATU Košice - FBK HARVARD Partizánske

Začiatok o 17:00 hod. v hale: SOŠ Ostrovského KE,

 

9. dvojkolo – sobota 26.1.2013

Organizátor: TJA – FbO Nižná,

Miesto: MŠH Tvrdošín,

 

08:00   ŠK Hargašova Záhorská Bystrica - CVČ Šaľa
10:00   VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava „B“ - TJA – FbO Nižná
12:00   ŠK SLÁVIA SPU DFA Nitra - ŠK 1. FBC Trenčín „B“
14:00   CVČ Šaľa - VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava „B“
16:00   TJA – FbO Nižná - ŠK SLÁVIA SPU DFA Nitra
18:00   ŠK 1. FBC Trenčín „B“ - ŠK Hargašova Záhorská Bystrica

 

20. kolo – nedeľa 27.12013

 

VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava - ŠK 1. FBC Trenčín

Začiatok o 10:30 hod. v hale: ŠH La Franconi BA,

 

ATU Košice - ŠK DRAGONS Ružinov Bratislava

Začiatok o 10:30 hod. v hale: SOŠ Ostrovského KE,

 

FBK Michalovce - FBK HARVARD Partizánske

Začiatok o 10:30 hod. v hale: WinLand aréna MI,

 

FBC Predátor Sabinov - Žatva 90 Dolný Kubín

Začiatok o 13:30 hod. v hale: MŠH Sabinov,

 

FBK Tvrdošín - FBC Grasshoppers AC UNIZA

Začiatok o 16:00 hod. v hale: MŠH Tvrdošín,

 

FBK BOGDAU Stupava - ŠK VICTORY STRAS Nová Dubnica

Začiatok o 16:00hod. v hale: Školská ŠH Stupava,

 

9. dvojkolo – nedeľa 27.1.2013

Organizátor: FBC Grasshoppers AC Uniza,

Miesto: Rosinská cesta ZA,,

 

08:00   M -.Šport SALMING Team Trenčín - VPV FbO Lipany 09
10:00   TJ SOKOL Gajary - FBC Grasshoppers AC Uniza „B“
12:00   ŠK LIDO Prírodovedec - N – SPORT Zvolen
14:00   VPV FbO Lipany 09 - TJ SOKOL Gajary
16:00   FBC Grasshoppers AC Uniza “B“ - ŠK LIDO Prírodovedec
18:00   N – SPORT Zvolen - M -.Šport SALMING Team Trenčín

späť