Vo vysokoškolskom športe žal úspech florbal!

12.01.2015 15:28:31
Pekná a potešujúca udalosť nás ešte na moment vráti do záveru minulého roka. Slovenská asociácia univerzitného športu vyhodnotila v Aule Fakulty telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave (UK) najúspešnejších športovcov za rok 2014.

Po ocenení jednotlivcov nasledovali ocenenia pre najúspešnejšie kolektívy a v oboch kategóriách (mužskej i ženskej) dominoval florbal!

 

Ocenenie ženského tímu Slávie SPU DFA Nitra, ktorý dosiahol v tomto roku titul vicemajstra - prišli prevziať : Ing. Lubomír Klosík (prezident klubu), Marián Janega (vedúci ženského tímu) a hráčky Natália Broošová, Zuzana Csillagová, Petra Tardíková, Nikola Režná a kapitánka tímu Romana Janegová.

 

Marián Janega: „Každé ocenenie poteší, ale i súčasne zaväzuje. Nabáda nielen úspech zopakovať, ale dosiahnuť ešte väčší. Na vyhodnotenie sme prišli len s niektorými hráčkami tímu preto sa chcem touto cestou všetkým poďakovať a zdôrazniť, že náš florbal je kolektívny šport takže ocenenie patrí každej hráčke, ktorá v našom tíme hrá.“

 

V mužskej kategórii to bol kolektív AC Uniza Žilina na čele s Tomášom Hrnčiarom.

 

FOTO: Metód Eliáš

späť